Életem NAGY szerelme

Un homme à la hauteur

2016.09.17 krazucsi

Igazi randizós film, nekem tetszett. Kellemes kikapcsolódást nyújtott, jól szórakoztam rajta, ugyanakkor maradandó élménynek nem nevezném. Amolyan egyszer nézhetős film. Olyan kérdéseket feszeget, mint elfogadás, alázat, önértékelés, megfelelés másoknak.

2016.08.22 Mliklós29

Ingyen néztem a filmet, magamtól tuti nem ültem volna be rá. Elképesztően viccesre sikerült, nem volt semmi túlerőltetve.

2017.01.15 holnaputan

Érdekes, hogy kinek a szempontjából is nézzük , hogy életem nagy szerelme. Kellemes csalódás volt a film, vicces és humoros francia film.

2016.11.22 csocsicsoda

A címe alapján tuti nem ültem volna be rá. Nagyon helyes a története a közeljövőben tuti újranézem. Helyes poénok voltak benne.

2016.11.24 Szőr SzereLő

Nem rossz film, de felejtős. Otthon egy laza vasárnap esti mozizásra jó. Sok klisés jelenet kicsit egyedien bemutatva. 1x nézös. Inkább romantikus mint vígjáték. Mindent leszámítva tetszett. Ajánlom.

2016.07.20 tomvétsz

Kimondottan kellemes film. Már az elején sikerül megszerettetni a karaktereket, ami miatt végig feszülten figyeltem a cselekményre. Sajnos a film utolsó harmada egy kicsit ellaposodik, addigra már elhasználtak minden poént, de ettől még izgalommal vá... Több

2016.07.16 pepmed

Végtelenül kedves történet nagyon szerethető karakterekkel. Persze mindenki követ el hibákat az életében, így Virginia Efira karaktere sem tudott minden fentartás és habozás nélkül belemenni kapcsolatba, de szerencsére a film végére szépen felnyílik a szeme.

2016.12.12 tomaraya

Soha nem hallottam még a filmről egészen a tegnapi napig, és teljesen véletlenül találtam rá. Gondoltam egy filmnek jó lesz, mivel kedvesem kizárólag az ilyen típusú filmeket szereti. Pozitívan csalódtam, nem vártam sokat a filmtől, de kellemes szóra... Több

2016.07.28 Claire

Rég röhögtem ennyit egy filmen,a franciáknak csak a gratulációm megy. Egyre több élvezhető és minőségi filmet látok tőlük. Mindenkinek a környezetembe ezt a filmet ajánlom,mert ezt bárki megnézheti. Az üzenete miatt meg végképp jó lenne,ha mindenkihez eljutna.

2019.09.15 Karczaghy Gabor

Jó kis film

Aranyos film életkomikumokkal, de azért mondanivalója is van.

2016.07.17 JamesBont

Ez a film pontosan azt tudja, amit ígér. Aranyos, kedves komikus romantikus történet egy alacsony férfi és egy magas nő között. Naná, hogy francia film, mi más lehetne. A franciáktól megszokott humorral és néhol már csöpögős romantikával tálalják két ember egymásra találásának történetét.