Vélemények: Három király tesó - A szenteste grálja (2015)

indingo   2017. 10. 07.

Fárasztó egy film, úgy érzi magát a néző, mintha ő is beszívott volna. Talán ha 2 jó poén volt benne, nem nagy eresztés. Seth Rogentől meg amúgy is rosszul vagyok.

dulkap   2016. 08. 26.

Dickens Karácsonyi történetének egy sajátos feldolgozása, bár tény, hogy csak az alapsztorit vette át halványan. Jópofa kis vígjáték, amiben vannak gyengébb és vannak jobb pontok. Seth Rogen karaktere zseniális, különösen a gombázás után. Sírva nevet... több»

Bogi87   2016. 05. 27.

Jól szórakoztam a filmen, van benne néhány igen ütős poén.

Lonka   2017. 07. 29.

Amerikában meglepően sikeres volt a film, én nem voltam elájulva tőle. A karácsonyi látvány adott neki egyfajta hangulatot és a története s jónak indult, de utána elő jött egy béna stílus ami nem jött be.

VFTS   2016. 08. 11.

A szokásos ivós-bulizós film. Ennél már láttam jobbat is ebben a témában. Az egyetlen jó rész a bál.

MMcFly2015   2016. 08. 14.

Seth Rogen hozza a szokásos állat formáját, amin én még mindig jókat röhögök. A film felépít magának egy Harold&Kumar-os (Kalandférgek) hangulatot, ami egy pörgős - és egy őrült tempót eredményezne, de sajnos komoly mondanivalót is akartak bele erőlt... több»

holnaputan   2017. 01. 08.

Én A három király tesó néven láttam, hát egyik cím borzalmasabb mint a másik. Nagyon nem vicces a sztori, már-már kínos és még a karácsonyi hangulatot sem adja meg.

Eszti   2016. 01. 26.

A szereplők szimpatikusak voltak és nagyon jó kis vígjáték lett.Onnantól volt igazán vicces amikor beindult az éjszaka.Jó szórakozás lehet felnőtteknek.