Ecc, pecc, ki lehetsz? (2022)

See How They Run

Dorkateo   2022. 11. 22.

A feléig bírtam. Ott már nem tudtam követni, ki, miért, mikor, kivel......

Artemisia   2022. 11. 04.

Agatha Christie nélkül nincs krimi

A krimi műfaja egy ideig Hollywood elfeledett mostohagyerekének számított, azonban az utóbbi években ismét felszállóágba került, elsősorban Kenneth Branagh Poirot-filmjeinek és Rian Johnson, valamint a Tőrbe ejtve sikerének köszönhetően. Ebbe a sorba... teljes kritika»

Lóri Ádámcsik   2022. 11. 15.

Unalmas kamaradarab

Sem a történet, sem a szereplők nem tudtak lázba hozni. Mintha egy színházi darabot láttam volna gyenge kivitelben.

varjú   2022. 09. 30.

Szerintem ez a szereposztás igazán remek, csak épp a sztori volt túlságosan is kiszámítható. Azért nagyon nem bántam meg, hogy megnéztem végül.

sandor   2022. 09. 29.

Na, ez az, amire azt mondják, hogy egész egyszerűen nagyobb volt a füstje, mint a lángja...

A film 32 785 585 forintos bevételt termelt Magyarországon. A hazai mozik összesen 18 439 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Charlie Cooper és Paul Chahidi is szerepelt a This Country (2017) című filmben, amelyet Tom George rendezett.

(csd)

Sam Rockwell és Adrien Brody az egyetlen amerikai a szereposztásban, bár Rockwell egy angol karaktert játszik.

(csd)

A szereposztásban két Oscar-díjas színész is szerepel: Sam Rockwell, Adrien Brody, és egy Oscar-jelölt: Saoirse Ronan.

(csd)

Bár az Ambassadors Színházban játszódik, a felhasznált külső a szomszédos St Martin's Theatre épületében található.

(csd)

Néhány szereplő neve más művekre vagy magára Agatha Christie-re utal. Max Mallowan volt a szerző második férjének neve. A Stoppard felügyelő Sir Tom Stoppardra utal, aki a The Real Inspector Hound című darabot írta, amely egy olyan gyilkossági rejtélyt tartalmazott, amely egy másik darabon belül játszódik.