Játssz egy Nintendo Switch-ért ·  Fórum Login

Valmont

Yosihiro   2019. 06. 01.

Valmont

Egy remek Francia filmröl van szó ! Az érdekes az, hogy kevesen kommentálták. A középkori szerelem és életstílus valamint a kosztüm nagyon élethü. Ezért megérdemelt egy Oscart. A film története talán megtörtént eseményeket is tartalmazhat ennek nem néztem utánna de ha nem is akkor maga a történet remek. Nagyszerü megjelenítése a szerelemnek, romantikának és érzelmeknek a középkori világból. A kosztüm és jelmezek kivállóak. A szinészi teljesítmény közül igazából nem emelnék ki senkit hiszen a film összhatása adja ezt a romantikus drámát. Összeségében a film képi rendezöi vágása tökéletes. A hang és zenei aláfestés az megjelenö a filmhez igazodik. A kor ábrázolása nagyon jól sikerült ez csillagos ötöst érdemelne. A négy csillag az összhatás miatt adom mivel nem volt kiemelkedö szinészi alakítás a filmben ezért nem tudom feljebb emelni. Csak ajánlani tudom mindenki számára a film megtekintését remek kikapcsolódás. Aki a romantikát és a Francia kultúrát kedveli az nem fog csalódni. Minden ízét és temperamentumát fogja élvezni a filmnek. Üdv Yosi