Változó szerelem

Flipped

2024.01.27 Rozmaring Tündér

Hihetetlenül kedves, szívmelengető film! Ajánlom mindenkinek!

2022.12.16 Ildikó Bacskai

Változó szerelem (2010)

Kedves különleges hangulatú romantikus film. A színészi játék és a rendezés hiteles és összességében nagyon pozitív élmény volt. Mostanában kevés "szép" filmmel lehet találkozni, a rendezők versenyt futnak a hatásvadászat terén. Ez a film egy lassú dinamikájú, aranyos mű, amit minden korosztály értékelhet, megfelelő agysejt mennyiségének függvényében.

2017.05.21 Plisetsky

Hihetetlen élményt nyújtott. Az elejétől a végéig teljesen lekötött, a végén pedig még meg is könnyeztem. Egy, akár hétköznapi, témát dolgozott fel oly módon, hogy megmutassa a társadalom milyen kegyetlen is tud lenni, és hogy ezen elgondolkozzunk. D... Több

2015.08.12 Rikudou6

Konkrétan ledöbbentem, amikor ezt a filmet néztem. Ugyanis mások ajánlották eme alkotást és akkor nem hittem, hogy ezt bármilyen formában beveszi a gyomrom. Azonban kellemesen kellett csalódjak, mert szinte teljesen elvoltam vele. Lekötött tökéletesen.

2023.02.08 Fikatours_blogger

A történet az elejétől fogva kiszámítható, ezért inkább a jelenetekre koncentráltam, ami egy picit felhúzza a középszintről.

2015.06.30 Prücsök

Ez a film nekem nem igazán jött be. Szerintem sablonos és unalmas, semmi újat nem lehet benne felfedezni. A színészek jól játszanak, de szerintem ez kevés, ahhoz hogy élvezhető film váljon belőle.

2015.06.14 pindurcat

A rendező sajátosan őszinte elbeszélésmódjának köszönhetően kivételesen nagy mélységekig jut el a film. Hiteles, elgondolkodtató, két szemszögből bemutatott történet.

2015.03.28 Aranyhal

Kategóriájában aranyos kis film. Érzelmes, romantikus, kissé light-os alkotás. Összebújós, lazítós estékre megfelelő, de sok újdonságot ne várjunk tőle.

2015.06.29 Buborék

Unalom, unalom, unalom. Tele van sablonnal és hihetetlenül kiszámítható, pedig ki lehetett volna belőle hozni többet is. A színészek játékára sem mondom azt, hogy jó volt...

2015.06.01 *tünde

Szép film, kiszámítható befejezéssel. Nekem tetszett ennek ellenére is, nagyon kellemes, szerethető romantikus film. Nézzétek meg, ha még nem tettétek.

2015.06.26 Mócii

Ez a film nagyon unalmas. Tele van sablonnal és hihetetlenül nyálas, pedig szeretem a romantikus filmeket, de ez már sok. Nekem a színészek sem az igaziak…

2015.05.29 *bella

2015.03.20 idefix

Érdekes, hogy a rendező ugyanazt az eseményt két szemszögből mutatja be. Belemegy olyan mélységekbe, amely a hasonló filmeknél nem megszokott. Szól az előítéletekről, érzésekről, barátságról.

2015.03.12 napsugár'