Változó szerelem (2010)

Flipped

Ildikó Bacskai   2022. 12. 16.

Változó szerelem (2010)

Kedves különleges hangulatú romantikus film. A színészi játék és a rendezés hiteles és összességében nagyon pozitív élmény volt. Mostanában kevés "szép" filmmel lehet találkozni, a rendezők versenyt futnak a hatásvadászat terén. Ez a film egy lassú dinamikájú, aranyos mű, amit minden korosztály értékelhet, megfelelő agysejt mennyiségének függvényében.

Rikudou6   2015. 08. 12.

Konkrétan ledöbbentem, amikor ezt a filmet néztem. Ugyanis mások ajánlották eme alkotást és akkor nem hittem, hogy ezt bármilyen formában beveszi a gyomrom. Azonban kellemesen kellett csalódjak, mert szinte teljesen elvoltam vele. Lekötött tökéletesen.

Plisetsky   2017. 05. 21.

Hihetetlen élményt nyújtott. Az elejétől a végéig teljesen lekötött, a végén pedig még meg is könnyeztem. Egy, akár hétköznapi, témát dolgozott fel oly módon, hogy megmutassa a társadalom milyen kegyetlen is tud lenni, és hogy ezen elgondolkozzunk. D... több»

Prücsök   2015. 06. 30.

Ez a film nekem nem igazán jött be. Szerintem sablonos és unalmas, semmi újat nem lehet benne felfedezni. A színészek jól játszanak, de szerintem ez kevés, ahhoz hogy élvezhető film váljon belőle.

pindurcat   2015. 06. 14.

A rendező sajátosan őszinte elbeszélésmódjának köszönhetően kivételesen nagy mélységekig jut el a film. Hiteles, elgondolkodtató, két szemszögből bemutatott történet.

Aranyhal   2015. 03. 28.

Kategóriájában aranyos kis film. Érzelmes, romantikus, kissé light-os alkotás. Összebújós, lazítós estékre megfelelő, de sok újdonságot ne várjunk tőle.

Buborék   2015. 06. 29.

Unalom, unalom, unalom. Tele van sablonnal és hihetetlenül kiszámítható, pedig ki lehetett volna belőle hozni többet is. A színészek játékára sem mondom azt, hogy jó volt...

A Castle Rock Enterainment stúdió 80. forgalmazott filmje.