Vejedre ütök

Meet the Fockers

2015.03.29 FarZoo

Az Apádra Ütök jobban tetszett, mert ahhoz képest ez már nem túl sok újdonságot ad. Persze ez a rész is szórakoztató, hozzák a formájukat a színészek, de mint általában szokott lenni, az első rész a legjobb!

2017.08.17 Zsuzsy

Nagyon jópofa film. Többszöri nézésre is ugyanúgy szórakoztatott. Nagyon jó a humora. Fergetegesen alakít benne Ben Stiller és Robert De Niro is, hozzák a formájukat.

2017.01.23 Enjoy

Ez a rész is tetszett. Szórakoztató, végig humoros és végig lekötött, egy percet sem unatkoztam rajta. Végig pörgős, zajlanak az események. Aktív, kellemes kikapcsolódást nyújtó film.

2017.07.04 gerda

Az első rész nekem jobban tetszett ez néhol kicsit unalmasabb volt. És voltak olyan részek ahol inkább erőltetettnek mondanám a poénokat mintsem valósnak.

2015.03.31 Henczi

Az első rész picivel jobban tetszett, de ebben is remekül alakítja Ben Stiller a bénázó, elesett karaktert és Robert de niro a megszokott, kemény figurát, és ebből a nagy ellentétből remek poénok születnek. Ezt a részt is érdemes megnézni.

2017.01.08 holnaputan

semmivel sem lett rosszabb, mint az első rész. A papacici, meg amikor Ben Stiller az anyatejet issza az fenomenális.

2016.12.12 Maxima

A Ben Stiller - Owen Wilson párostól ez is egy méltán híres vígjáték. Nagyon jó a humora, Robert De Niro is profin alakít benne. Végig nevettük a filmet. Szórakoztató.

2016.10.10 Macskínó

Már az első rész is tetszett, a második még komolytalanabb lett, tele lehetetlen helyzetekkel, amitől minden pár fél amikor bemutatják őket egymás szüleinek. Nekem nagyon tetszett. Ajánlható mindenkinek!

2015.10.31 katalin19

Mit is írjak, családi bemutatkozás cikis terén minden megjelenik, pont ettől jó szórakoztató, poénos,humoros, Frankón oda tették magukat a szereplők, rendezők, helyszín is csodálatos. A sztorik is akár valóságos is lehetne. :D

2017.01.07 vesztingerkitti

Nagyon poénos ahogyan küzd egymás ellen és mégis egymás mellett a két család...Jó humor, felejthetetlen jelenetek és mimikák, nagyszerű színészek és az egész hangulata átjött. Mindenképp látni kell! :-)

2016.05.11 Kutyus

Az Apádra Ütök c. filmhez hasonlóan ez is egy nagyon jól összerakott, végig humoros és szórakoztató film. A színészek jól alakítanak benne, profik. Szuper film.

2016.03.09 Vibozsofi

Nagyon vicces és szórakoztató film beleillő szereplőkkel kiváló színészi alakítással. Minden perce szórakoztató és lekötött, akár többszöri nézésre is megnevettet.

2015.06.24 Timejja

Jó ötlet volt a készítőktől, hogy a szülőket is összehozzák egy rész erejéig, hiszen a szülők egymással való találkozása is egy poénokban bővelkedő esemény. És itt az is lett. Greg családja teljesen szembemegy Pam családjának normáival, kultúrájukkal... Több

2016.08.03 nemeth2

Robert De Niro és Ben Stiller két kedvenc színészem hatalmasat alakít a filmben. Örök kedvenc lett a sok pirultató poénnal meg a ráadás kemény viccekkel. Történet pedig szuper.