Vejedre ütök

Meet the Fockers

2015.04.17 Timcsa

Nagyon jó színészekkel készült nagyszerű vígjáték :) Minden alkalommal újra és újra végig röhögjük :D

2015.01.27 marko

nem akar több lenni, mint ami. Egy jó kis vígjáték malőrrel és a bizalom körével.

2015.03.18 kaibence

Szerintem jó volt, örülök hogy lett folytatása az elsőnek. Vicces, esti kikapcsolódásnak tökéletesen megfelel.

2015.02.04 kissanyi

Jó film volt, de kicsit sem közelítette meg az elődjét. Nem, mondom ez is jó szórakozást nyújtott, de egy negatívum volt benne. Néhány résznél engem már idegesített Dustin Hoffman. Nem a színésszel van bajom, hanem a szerepével. Jó, persze én sem vár... Több

2018.10.06 LadyN

Gyenge folytatása Az apádra ütöknek. Mindenki elment gagyiba és fárasztó poénok felé, de közben meg óriási színészek hozzák a középszerű közhelyeket, ami igen lelombozóvá teszi a filmet, akármennyire próbálták meg beharangozni.

2016.04.18 kodin1

Ha egy jópofa vígjátékra vagy kíváncsi, amiben mindenféle poén megtalálható, szórakoztató amerikai film nagy nevekkel, vicces jelenetekkel, akkor ez ideális választás lesz. Szerintem abszolút vállalható film, és nem hoznak szégyent magukra a színészek, egy átlag amerikait próbálnak megnevettetni.

2016.06.04 Sziszi

Az amerikai romantikus vígjáték egy olyan műfaj, ami szórakoztat, kikapcsol, popcornnal és kólában a kezedben megnézed a plázában. Aki ezt nem szereti vagy lenézi, az ezt a filmet se fogja szeretni. Könnyed, vicces, van egy kis konfliktus, de alapvetően arról szól, hogy addig élvezed, amíg nézed, amint vége, már el is felejted.