NA

Vízipók-csodapók - a film

Vízipók-csodapók - a film

dosty   2019. 04. 19.

Hm, kellemesen csalódtam, annak ellenére, hogy kicsit szkeptikus voltam, vajon ma is tud működni az alkotás. Szerintem sokakban tud majd kellemes emlékeket ébreszteni, és mindenképpen egy jó ötletnek tartom, hogy a mai generáció is megismerkedhessen Vízipókkal és Keresztes barátjával. :)

airbus   2019. 04. 18.

Emlékszem, hogy mindig is nagyon imádtam a mesét, és bár már felnőtt ember vagyok, még mindig hatalmas nosztalgiával emlékszek vissza rá. A mese mégiscsak klasszikus, és egy olyan darab, amit szerintem egyszerűen minden generációnak látnia kell. A rajzolása egyedi, akárcsak az alapkoncepció, ráadásul nagyon tanulságos is tud lenni. Jó volt látni, hogy szinte semmit sem kopott a fényéből.