Vörös zsaru

Red Heat

2024.03.18 Ари Шандор

Mai szemmel inkább csak átlagos...

...de VHS időkben jónak számított igazán. Meglepő, hogy Gina Gershon nem igazán változott éveken át. Jó genetikája van. A főszereplő páros hozza az elvártakat. Amúgy egy sablon akciófilm, de gyerekkort idéz. :-)

Schwarzi egyik legkiemelkedőbb mozija.Nagyon pörgős,izgalmas,és humorral,ami szarkasztikus,megfelelően teleszőtt film,mindenkinek ajánlott.A magyar színészek is nagyon jók benne.Belushi pont kell,mert így megvan az ellensúly.

2015.05.12 ZeroHero

Jó film, Swarcinak jól áll a szerep, történet stb. is rendben van. Jo paros alkotnak az amerikai zsaruval, hitelesen jatszak el a kettejuk kulturaja kozotti kulonbseget.

2018.03.08 Terminátor6

Az egyik kedvenc Schwarczi filmem. Igazi 80-as évek hangulatú film jó pár magyar vonatkozással, ennek köszönhetően tartozik hozzá egy igazán humorosra sikerült szinkron (Gáti Oszkár, Dörner György). James Horner zenéje a szokásos színvonalon hallatsz... Több

2015.03.31 Fildi

Körülbelül ezt vártam Schwarzeneggertől, tipikus akciófilm. Jól áll neki ez a szerep, jól alakít oroszként is. Akcióban dús, élvezhető, pörgős, cselekményes film.

2018.09.06 Timo93

Egy elég jó akció film Belushi és Arnold egyik legjobb filmje. Arnold nagyon jól alakítja az oroszt, James meg a nagy arcú amerikai zsaru. Kellően pörgős, izgalmas. Öröm nézni benne a magyar szereplőket. A 80-as évek egyik legjobb filmje.