indingo   2017. 05. 10.

Eléggé rendben volt a film. Az kaptam, amit vártam. Vicces volt és imádtam, hogy egy ruhában nyomta végig a színésznő, ami a végén meg is látszódott.

Orosz István   2016. 05. 23.

Nekem nem jött át. Poénban szegény értelmetlen sztoriban gazdag, rohadt unalmas film. Nézhetetlen kategóriába sorolnám! EGy sztori ami egy éjszaka különös történéseiről szól, főszereplőnek nem jön össze semmi állás stb, de kiderül hogy mégis. Valahogy el kell jutnia a célhoz.

pisti18   2015. 08. 29.

Évek óta a legrosszabb film amit láttam.De hogy ez a film másfél órán keresztül bemutat egy túlzott sztereotípiákkal megáldott szőke nőt aki annyira beszédhibás hogy még kimagyarázni sem tudja magát, inkább csak jobban belebonyolódik a helyzetbe az már idegesítő.

Hablaty   2016. 10. 14.

Gyengécske kezdés, de után már poénos volt. Én szakadtam egy-két jeleneten, amikor ribinek nézik például.

Fildi   2015. 07. 30.

Sablonos amerikai vígjáték, semmivel sem különlegesebb a többinél. Egyszer nézhető, könnyed, laza estékre jó, de újat nem ad! Középszerű film a megszokott amerikai vígjátékos poénokkal.

Elizabeth Banks

Meghan ruhája a New York-i divattervező, Yigal Azrouël munkája.

(kázsé )

A filmben megemlítik a Rossmore és a Normandie sugárutak kereszteződését. A két Los Angeles-i út sehol nem találkozik.

(kázsé )

Mikor Meghan egy alkalommal telefonálás közben megfordul, tisztán látszik, hogy a telefonja a főoldalon van, és nem hívás üzemmódban.