Másnaposok szerencséje

Walk of Shame

2021.12.30 dandelion1983

Alapvetően egyszer nézhető, de nem nagy szám. Vannak jó pillanatai, de sokszor bugyutává válik, és helyenként elég abszurd.

2017.05.10 indingo

Eléggé rendben volt a film. Az kaptam, amit vártam. Vicces volt és imádtam, hogy egy ruhában nyomta végig a színésznő, ami a végén meg is látszódott.

2016.05.23 Orosz István

Nekem nem jött át. Poénban szegény értelmetlen sztoriban gazdag, rohadt unalmas film. Nézhetetlen kategóriába sorolnám! EGy sztori ami egy éjszaka különös történéseiről szól, főszereplőnek nem jön össze semmi állás stb, de kiderül hogy mégis. Valahogy el kell jutnia a célhoz.

2019.07.26 Ms. Akárki

Egész kellemes kikapcsolódás volt, bár tény hogy nem vártam tőle sokat. Eléggé szórakoztató volt végignézni, ahogy próbál egy túl jól sikerült este után eljutni álmai meghallgatására. De legalább a nehézségekkel együtt átértékeli azt is, hogy mi az igazán fontos. Elizabeth Banks tökéletes választás volt.

2015.08.29 pisti18

Évek óta a legrosszabb film amit láttam.De hogy ez a film másfél órán keresztül bemutat egy túlzott sztereotípiákkal megáldott szőke nőt aki annyira beszédhibás hogy még kimagyarázni sem tudja magát, inkább csak jobban belebonyolódik a helyzetbe az már idegesítő.

2016.10.14 Hablaty

Gyengécske kezdés, de után már poénos volt. Én szakadtam egy-két jeleneten, amikor ribinek nézik például.

2016.12.31 cinderella

Szinte már fizikai fájdalmat okozott, hogy mennyi szerencsétlenség történik szegény főszereplővel, de tény és való, hogy nagyokat nevettem rajta. A bemutatója tetszett meg, nem bántam meg, hogy végül megnéztem a filmet.

2015.07.30 Fildi

Sablonos amerikai vígjáték, semmivel sem különlegesebb a többinél. Egyszer nézhető, könnyed, laza estékre jó, de újat nem ad! Középszerű film a megszokott amerikai vígjátékos poénokkal.

2016.09.27 Zoe091

Rengeteget nevettem rajta, nagyon szórakoztató film. A végén még izgultam is, hogy oda érjen a stúdióba. Többször megnéztem már , mégsem tudom megunni.

2015.10.20 J.Fatime

Jajj ez a bugyuta szőke nős,szőke poénos filmek annyira nem jönnek be. Gondoltam,majd olyan vicces lesz mint maga a Másnaposok de sajna meg se közelíti azt a szintet. Semmi másról nem szól a film csak arról az idióta sárga ruháról és nem is értettem az egész filmet,elég zavaros a történet.

2015.05.27 Balu

Betegre röhögtem magam, mindenkinek csak ajánlani tudom. Igazi kikapcsolódás.:) Nincsenek benne félreértések, a főszereplő nagyon bájos, nagyszerű a magyar hangja. Imádtam!

2015.08.26 csongi888

Nem tudom, öregszem-e vagy csak ilyen napom volt? de az utolsó percéig jól szórakoztam. Igaz eléggé sokszor hihetetlenül balul sült el néhány dolog...

2016.01.16 Toncsi

Nem azért, de ez a film tele van nőgyűlölő és rasszista poénokkal, csodálkozom, hogy ezt a filmet még engedték leforgatni 2014-ben. A főhős meglehetősen bántó klisék összessége a fiatal nőkről, az összes nem fehér karakter valamilyen bűnöző, és még sorolhatnám. Not funny bro...

2016.04.17 petera050

Meglehetősen közepes film, lehet rajta mosolyogni jókat, meg egyes szereplők aranyosak is, de összességében nem viszi el a pálmát. Eléggé látszott, hogy amit szerettek volna csinálni, az egy "másnaposok nőknek", ami nem csak ostoba ötlet, de a megvalósításához kicsit több is kell, mint egy idegesítő nőci.