Másnaposok szerencséje

Walk of Shame

2015.02.01 kerilajcsi

Kellemes kis limonádé a film. A lány nagyon csinos, jók a karakterek, nem rossz a történet sem. Hihetetlen, ha úgy nézed, ez nem film, akkor tényleg sz*rnak segíteni egymásnak az emberek, és ott, ahol a tömegközlekedés ilyen sz*r, meg vagy lőve rende... Több

2015.01.31 sinkotiborne

Egyszer nézhető, konkrétan közepes film.

2015.01.31 retine43

Nem egy térdcsapkodós paródia, inkább mosolygós vígjáték.Nincsen tele gegekkel, de nem lehet rá haragudni, a helyes színész választás a kedves karakterekhez egy ártalmatlan, élvezhető kis filmecske lett.

2015.01.26 DorinaBakos

Nekem nagyon tetszett ez a vígjáték! Tele mai poénokkal, szórakozással! Kikapcsolós estére nagyon jó!

2015.02.18 banita9195

Sajnáltam már a főszereplőt a végére, de végül sikerült túlélnie minden megpróbáltatást és jól alakultak a dolgok. Ez a sárga ruha viszont borzalmas választás, én soha fel nem venném semmi pénzért. :)

2015.01.23 xsusy

Lightos vígjáték romantikával fűszerezve. Kicsit kiszámítható a sztori, könnyű esti vígjáték.

2016.01.21 Phalanx

Az egész film meglehetősen összecsapott volt, a karakterek erőltetettek, a sztori kiszámítható, semmi nagyon érdekes nincs ebben a filmben, ugyanolyan tucatvígjáték, amiből ezret lehet látni. Mondanám, hogy egyszer érdemes megnézni, de még az is olyan, hogy minek.