Hétköznapi vámpírok

Hétköznapi vámpírok - A koporsóba zárt felvétel

2019.01.30 lauralaura

Úristeeen, én sírva röhögtem rajta!! Nagyon kreatív és beteg volt, azzal a jó sötét, morbid humorral.

2016.01.16 esfworld

Jemaine nem hazudtolta meg magát a Slágermájerek után, ismét nagyon ütősek a poénjai. Nagyon egyedi humora van és a hangulata is nagyon jó, csak ajánlani tudom.

2018.01.29 Lord British

Annyira abszurd hogy az már helyenként elképesztő. Nem klisés vígjáték-elemekre épít, hanem próbál újat mutatni, ami nem más mint a vámpírok átlagos élete, az ügyes-bajos kis problémáikkal együtt. A poénok egész jól betalálnak, a szereplők is jól alakítják a rájuk szabott figurákat, kellemes esti szórakozás.

2016.07.24 Igob1

A paródiák paródiájának nevezném ezt az alkotást. Igazi kis gyöngyszer a sok ugyanolyan történet film és színész között. Egyedi képi világ, humor és történet szítja az film egészét. Ritka jó kikapcsolódást nyújt. Nem sablonos, igazi egyénisége van az egész filmnek.

2015.10.23 Mano35

Sok hasonló filmet láttam már de még is egy élmény volt. Szét nevettem magam egy percig sem unatkoztam rajta. Jo humorú film jó színészi szerepléssel.

2015.10.02 hawaiipizza

Franc se gondolta, hogy félholtra nevetem magam ezen. Nagyszerű film, ajánlom!

2015.05.07 tomvétsz

Ez nem egy klasszikus vígjáték, az egyszer biztos. Viszont hallatlanul vicces kifinomult és alpári szinten egyaránt. Szerintem elsöprő sikert fog aratni a film nálunk is, ha meg nem, akkor rétegfilmként kultuszfilmmé nőheti ki magát az évek során. A film felejthetetlen élményt és síkítós nevetést okoz :)

2015.06.17 Lacroix

Tökéletesen összetett és felépített film poénok terén,ami köröket ver az amerikai sablon vígjátékokra

2016.02.14 RockeerFerii

Első 10 perc után kikapcsoltam ...

2015.10.08 Sziszi

Az ember azt gondolhatná, hogy a vámpíros történetek már végleg ki lettek merítve, és középszerűnél jobbat már lehetetlen alkotni, de ez nem igaz. Ez a film képes volt olyat csinálni és úgy, ahogy korábban még nem. Friss, vicces, idétlen. Vannak akik... Több

2016.01.08 Hysztis

Imádtam,ez volt 2014ben a kedvenc filmem. Mindenkinek csak ajánlom. Kicsit angol humor, de szerintem szerethető. Érdemes megvárni a stáb lista végét:D