Wild Wild West - Vadiúj vadnyugat

Wild Wild West - Vadiúj vadnyugat

Wild Wild West
JRD

A vadnyugat vadabb, mint valaha. A Dél nem tűri békében a polgárháború megszégyenítő vereségét. A zseniális, ám álnok Arliss Loveless az elnök meggyilkolását tervezi, amihez létre akarja hozni kora legrettegettebb harci eszközét, a Tarantulát. Ehhez elraboltatja az Államok legnagyszerűbb… Több

Premier (HU): 1999.08.26.

2023.04.21 JRD

Smithre és Kline-ra szabták. Nagyon is. A két színész párosa nekem nagyon átjött (noha jelölték őket az Arany Málnában a Legrosszabb páros díjára is). Amolyan igazi vígjáték jópofa beszólásokkal és jelenetekkel. Nincs benne semmi nagy gondolat, csak ... Több

2018.04.08 dailyfilmsan

Vicces a film és egyszer meg lehet nézni de vannak benne olyan bugyuta dolgok is hogy az kiveri a biztosítékot. néhány dolog pedig annyira valótlan hogy hamarabb szakad ketté föld mint hogy az a valóságos mechanikával működjön. De ez egy fikció el lehet rugaszkodni a valóságtól.

2019.03.28 harnas1207

Egyszer nézhető film. Annak ellenére is, hogy teli van giccses jelenetekkel meg bugyutaságokkal. Engem emlékeztetett stílusilag a Sötét zsarukra.

2023.04.12 Gamehun638

Jó ez a steampunk hangulat. Ez az a film, ami üvölt egy második részért.

2016.07.23 alien007

Barry Sonnenfeld minden western filmekre vonatkozó konvenciót maga mögött hagyott, ötvözte a műfajt a sci-fi világával, teletűzdelte kalandfilmekbe illő akciójelenetekkel és poénokkal, így alkotta meg a Vadiúj Vadnyugatot. A filmet már csak azért is... Több

Hiába bukott meg a film, és hiába tartja Smith is karrierje mélypontjának, szépen lassan szinte kultfilmmé vált.Szerző: JRD

Maga Smith is azt nyilatkozta, hogy ez a filmet karrierje mélypontjának érezte.Szerző: JRD

Csak világviszonylatban volt képes ez a film némi hasznot hozni. Összesen több, mint 200 millió lett a bevétel, és ez a befektetetthez képest édes kevés.Szerző: JRD

Az amerikai nézőknek nem igazán jött át a film, ahogy a kritikusoknak sem. Szerző: JRD

(2015. 10. 25.)
Wild Wild West
Üssenek agyon, verjenek meg, én minden hiányossága ellenére szeretem ezt a filmet, és nagyon fáj a szívem, hogy végül ekkora bukta lett belőle. Több