indingo   2017. 10. 01.

Nekem marháta bejött a film. Ilyen címmel egy übergagyi Z-kategóriás filmet vártam. Voltak hibái, azt nem mondom, de sok kérdé merült fel bennem a film közben és ez a vasnyugatos helyszín is nagyon egyedi volt.

Deku   2017. 12. 10.

Nem is tudom miért vágtam bele egy ilyen filmbe de legközelebb hallgatok a megérzésemre. Nagyon gyenge darab. Eleve a cím se fogta meg a kíváncsiságomat.

HETEDIK   2018. 07. 19.

Nagyon gyenge film mint sztoriban, mint kivitelezésben. Már az is abszurd, hogy a westernt össze akarták mosni az ufokkal, kíváncsi lennék mit szólt ehhez mondjuk Sergio Leone....no de ilyen béna külsejű idegenekkel, vicc kategória. Akik dobnak kicsit a filmen az a két főszereplő Ford és Craig, ők azért vannak annyira jó színészek hogy elvigyék a hátukon ezt a szart. Jon Favreau nem ezzel a filmmel írta be magát a nagykönyvbe.

Bazzzsi   2017. 11. 18.

Teljesen rendben van a film, korrekt kis történet. Mindig történt benne valami, volt benne feszültség. Nekem látványban is kielégítő volt. A 007-es újra megmenti a világot.

TomÁcs   2018. 04. 15.

Szeretem a földönkívülis sztorikat. Tetszett a vadnyugatos környezet is, sokat dobott rajta. Történetben lehetett volna erősebb is, de így sem volt rossz.

Hiába próbálták rávenni Jon Favreau-t, hogy 3D-ben forgasson, a western zsáner miatt rendező ragaszkodott a hagyományos technikához.

Az előkészületek fázisában Robert Downey Jr. is esélyes volt a film főszerepére, azonban egyéb elfoglaltságai miatt nem tudta vállalni a forgatást. Ezt követően a karaktert átnevezték és átírták, végül pedig Daniel Craig kapta meg a szerepet.

Daniel Craig maga ajánlotta Eva Greent Ella szerepére, miután együtt játszottak a Casino Royale-ban (2006). A színésznő azonban elutasította a felkérést. A szerepet végül az az Olivia Wilde kapta meg, aki a Casino Royal meghallgatásain ugyanarra a szerepre pályázott, mint Eva Green.