Cowboyok és űrlények

Cowboys & Aliens

2019.08.18 Lonka

Igazi scifi. Látványos, hangulatos és a története is újszerű volt, jól építkezett és a végén megvolt a csattanó is.

2017.10.01 indingo

Nekem marháta bejött a film. Ilyen címmel egy übergagyi Z-kategóriás filmet vártam. Voltak hibái, azt nem mondom, de sok kérdé merült fel bennem a film közben és ez a vasnyugatos helyszín is nagyon egyedi volt.

2017.12.10 Deku

Nem is tudom miért vágtam bele egy ilyen filmbe de legközelebb hallgatok a megérzésemre. Nagyon gyenge darab. Eleve a cím se fogta meg a kíváncsiságomat.

2018.07.19 HE7EDIK

Nagyon gyenge film mint sztoriban, mint kivitelezésben. Már az is abszurd, hogy a westernt össze akarták mosni az ufokkal, kíváncsi lennék mit szólt ehhez mondjuk Sergio Leone....no de ilyen béna külsejű idegenekkel, vicc kategória. Akik dobnak kicsi... Több

2018.07.25 Norbert93

Amilyen hülyén hangzik a cím, olyan a film is. Nagyon gyenge és felejthető alkotás.

2017.11.18 Bazzzsi

Teljesen rendben van a film, korrekt kis történet. Mindig történt benne valami, volt benne feszültség. Nekem látványban is kielégítő volt. A 007-es újra megmenti a világot.

2018.04.15 TomÁcs

Szeretem a földönkívülis sztorikat. Tetszett a vadnyugatos környezet is, sokat dobott rajta. Történetben lehetett volna erősebb is, de így sem volt rossz.

2017.12.10 Greeta

Elég idegen párosítás ez a kettő, de maga a film története nekem tetszett. A komából ébredő 007-es, aki nem tudja ki ő és mit keres itt, aztán jönnek a földet kirabló ufokok.

2017.11.22 Gyalog őrmester

Ez a film rendkívül szórakoztató, ajánlom mindenkinek, hogy nézze meg legalább egyszer!

2016.11.13 goat2000

Ez nagyon furcsa film. A története alapjában véve érdekes lenne, de a kivitelezés nem lett tökéletes. A szereplők sem voltak valami izgalmasak. Egyszer megnézhető ugyan, de ennyi.

2015.04.27 mimi

Nagyon félresikerült darab ez, pedig minden adott volt egy jó filmhez. Sokszor unalmas, dinamikátlan és összességében gyenge alkotás ez, kihagyásával senki se veszt sokat.

2016.04.20 Kate Rainbow

Nekem nagyon tetszett. Érdekes volt ahogy ötvözték a cowboyok időszakát az űrlényekkel. Elsőre kicsit fura volt, és nem is tetszett annyira az ötlet, de később újra megnéztem, és teljesen más benyomásom lett róla.

2016.03.27 philboy

Ez teljesen korrekt hollywoodi popcornmozi, amikor csak egy kis laza kikapcsolódásra vágysz, simán elmegy vele az idő, és egész szórakoztató is tud lenni. Pontosan azt adja, amit ígér, egy bökkenő van vele: ne gondoljatok bele, mennyivel jobb filmet is le lehetett volna forgatni ilyen címmel, akkor nem fogtok csalódni.

2015.02.13 vevyy

Nem is tudom mit írhatnék erről a filmről. Egyszerűen rossz. Untatott, nem volt benne semmi izgalmas. A színészek tökéletesek lettek volna, de a sztori rettenetes. Nem is ragozom tovább és csak 1 csillagra értékelem.