Wish Upon

Wish Upon

2021.12.19 BoBamburg

Tipikus, bugyuta és pofonegyszerű, tucatszám készülő tinihorror. Főszereplő kiscsaj talál egy démoni dobozt, ami teljesíti 7 kívánságát, de mint kiderül, minden kívánságért egy ismerőse életével fizet. Tényleg maximum egyszer nézős, az is csak akkor, ha nem gond a fantázia és az újítási szándék hiánya.

2018.04.18 respect the movies

Horror fanoknak fél fogukra sem elég

Szerintem egyszeri megtekintésre alkalmas, viszont akik egy komolyabb, érdekesebb és nem mellékesen izgalmasabb horrorfilmre vágynak, azoknak ez a film a fél fogukra sem lesz elegendő! Ismét sikerült egy olyan horrorfilmbe "belefutnom" ahol az előzet... Teljes kritika

2017.07.24 cody0507

Ami a történetet illeti, hát az teljesen kiszámítható már az elejétől kezdve. Nem mondanám egy borzasztó filmnek, bár kifejezetten izgalmasnak sem. Nem bánik túl jól a feszültség kitartásával és ahogy mondtam a történet is kicsit sablonos.

2017.07.17 pav

Nekem nagyon bejött ez a film, nagyon jól ötvöz műfaji elemeket, amik szerintem jól is működnek az egész koncepcióban. Az alakítások viszont egy picit gyengék, de ezek szerencsére nem nyomják rá a bélyegüket a játékidőre. Élveztem és tudom is ajánlani. :)