hsanya182   2015. 06. 17.

Remek szinészi alakítások kíséretében a párbeszédekben vezetett esemény elég jól lekötött :) Csaló látnokokat próbálnak leleplezni a filmben, játékos, fordulatos, néha parázós történések jelenlétében. A film vége tanulságos és elgondolkoztató. Egy laza miszticizmus! "Nem tagadhatod meg önmagadat."

Queenakasha   2018. 03. 25.

Többször változott a véleményem a film alatt. Úgy indultam neki, hogy az értékelései alapján nem vártam sokat, de azért élt bennem a remény, mivel ennyi jó színész csak nem vállalt el akármit. Az elején még érdekesnek is tűnt a történet, végre nem kísértet történet, hanem pont annak cáfolása, egy darabig lekötött, majd egyre unalmasabbá kezdett válni, míg végül már kifejezetten idegesítő lett. Én nem tudom De Niro, hogyan vállalhat el ilyen jellegű szerepeket, hiszen ő sokkal több ennél ezt többször bizonyította, hogy az igazán nagyok közé sorolható.

batukán   2015. 12. 28.

Szeretem a csavaros történeteket, és ez a film végig fenntartotta az érdeklődésem. Nyitott kérdés volt, hogy ki a csaló és hogyan fog majd lelepleződni.

nagyniki987   2016. 04. 28.

Ha elvonatkoztatok a jó szereplőgárdától, akkor egy egész jó, izgalmas és elfogadható filmnek mondanám, de mivel ettől nem tud elvonatkoztatni a néző, ezért gyengének éreztem. Robert de Niro alúlteljesített, nem hozta a tőle megszokottat.

Faarkaas   2015. 02. 19.

Nekem bejött a film. Misztikus, izgalmas, vannak parás részek. A film hangulata magával ragad. Ajánlom.

Joely Richardson
Leonardo Sbaraglia