A gyilkos médium (2012)

Red Lights

Sabnock Sanatory   2020. 09. 23.

Ami nem megy, minek erőltetik? Rodrigo Cortésnek ez a mozija nagyon gyenge, és sajnos sablonos történettel rendelkezik, amit ő is írt egyben. A színészi játékok is jóval gyengébbek, mint amit én ilyen gárdától elvárnék. Még az átlagos szintet sem üti meg nálam. Ennyi.

hsanya182   2015. 06. 17.

Remek szinészi alakítások kíséretében a párbeszédekben vezetett esemény elég jól lekötött :) Csaló látnokokat próbálnak leleplezni a filmben, játékos, fordulatos, néha parázós történések jelenlétében. A film vége tanulságos és elgondolkoztató. Egy laza miszticizmus! "Nem tagadhatod meg önmagadat."

Queenakasha   2018. 03. 25.

Többször változott a véleményem a film alatt. Úgy indultam neki, hogy az értékelései alapján nem vártam sokat, de azért élt bennem a remény, mivel ennyi jó színész csak nem vállalt el akármit. Az elején még érdekesnek is tűnt a történet, végre nem kí... több»

batukán   2015. 12. 28.

Szeretem a csavaros történeteket, és ez a film végig fenntartotta az érdeklődésem. Nyitott kérdés volt, hogy ki a csaló és hogyan fog majd lelepleződni.

nagyniki987   2016. 04. 28.

Ha elvonatkoztatok a jó szereplőgárdától, akkor egy egész jó, izgalmas és elfogadható filmnek mondanám, de mivel ettől nem tud elvonatkoztatni a néző, ezért gyengének éreztem. Robert de Niro alúlteljesített, nem hozta a tőle megszokottat.

Faarkaas   2015. 02. 19.

Nekem bejött a film. Misztikus, izgalmas, vannak parás részek. A film hangulata magával ragad. Ajánlom.

David   2015. 01. 23.

Érdekes film volt, fordulatos, lekötött, nekem tetszett. A végén a csavar kicsit kusza volt, de még így is bőven 5 pont.

Joely Richardson
Leonardo Sbaraglia