Engedj be!

Engedj be!

Let Me In
spikeZ

Owennek sok nehézséget kell kiállnia az iskolában, ahol folyamatosan bántják, gúnyolják. Egyik este megismerkedik egy rejtélyes kislánnyal, akiről hamarosan kiderül, semmiben sem hasonlít azokra, akikkel Owen korábban találkozott. A lány és apja vámpírok, akik az elevenek véréből táplálkoznak.… Több

Forgatókönyvíró: Matt Reeves, John Ajvide Lindqvist
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Egyesült Királyság
Premier: 2010.09.13.

2022.09.06 JRD

Átlag alatti vámpíros film. Se több, se kevesebb. Vontatott, néha kifejezetten unalmas, pedig lett volna benne potenciál. Egyszer (talán) megnézhető. De ne hallgass rám, nézd meg és majd eldöntöd magad. Szóval, filmre fel és jó szórakozást!

2020.09.11 Interfectorem Sabnock Nézhetetlen

Minősíthetetlenül rossz remake,ami a trash kategória majdnem legtetején landolt.Ennél a film tekercsnél egy darab ragasztó szalag is izgalmasabb,és eredetibb.Kedves Matt Reeves,szerintem keress más foglalkozást magadnak.

2019.08.11 HE7EDIK

Tettem vele egy próbát, de annyira monoton volt hogy nem bírtam végig nézni, tekergettem, így valahogy a lényeget kiszenvedtem. A hanghatások nagyon jók, de kb. ennyi a pozitívum. Rém unalmas film.

2016.04.25 Loborg

Az eredetinél azért közel sem tetszik jobban, de ahhoz képest, hogy "ez is csak egy amerikai remake" - amik nem szoktak túl fényesen sikerülni, jól meg lett ez csinálva, a sztori nagyon érdekes, de mondjuk ez adott volt már.

2015.11.09 gihera81

Végig magáénak tudhat egy türelemre intő, erős európai ízt a szó legnemesebb értelmében, ahol a csendes, hideg, lassú, ám szűnni nem akaró nyugtalanság lehetett a kulcsszó az alaphangulat megteremtésénél. A Twilight le van iskolázva.

A rendező amellett, hogy próbált minél hűebb maradni a műhöz, át is írta a forgatókönyvet.Szerző: Bogi87

Abby szerepéért Chloë hat különböző díjat nyert el, Owenért Kodi pedig egyet. A film maga négy ülönböző díjat kapott. A gyermek színészeket mindenütt kiemelték, és azt írták róluk, hogy meglepően komoly, már-már felnőttes alakítást nyújtottak.Szerző: Bogi87

Stephen King is elismerően szólt a filmről:"A Let Me In a zsánert meghazudtoló alkotás. Nem csak egy horror, hanem az utóbbi 20 év legjobb amerikai horrorja."Szerző: Bogi87

A film 20 millió dollárból készült el, és 24 milliót hozott vissza, óriási elismerésben részesült.Szerző: Bogi87