A barátaim mind halottak

Wszyscy moi przyjaciele nie zyja

2023.03.27 BoBamburg

Baromi pörgős, laza és hangulatos film, nem gondoltam volna, hogy ennyire jó lesz. Nem egy korszakalkotó darab, ami a baráti összejövetelek filmes témája lesz, de tagadhatatlanul szórakoztató és szerethető úgy, ahogy van.

2021.02.20 stevepisti

Jó vígjáték rengeteg színes karakterrel, sok vicces szituval. Időnként Amerikai pite érzésem volt, de nem gondolnám koppintásnak. A filmvégi „pusztítás” pedig mindent visz.

2021.02.04 quentin

A lengyelek mutattak valamit. Nekünk nagyon bejött a film, minőségi produkció, amin látszik, hogy nem sajnálták ki belőle a muníciót. Ajánlott.

2021.01.12 KATE

Mókás film, amit csak elindítasz, aztán élvezed a hullámvasutat. Jó sokszor vált egyik pillanatról a másikra egy teljesen más helyzetbe, illetve sok benne a kifejezetten vicces jelenet. Szerintem jó film.

2021.01.29 Goszi

Vicces, intelligens, miközben vulgáris, sokkoló és feleslegesen túlzó néhol, de ezen nem lehet csak kuncogni, hanem hangosan röhögni.

2021.01.16 Kovacs

Nehéz eldönteni, hogy ez a fim paródiának készült (mert akkor remek), vagy komolynak, mert annak viszont nem elég komor. De a nevetés meg a rettegés nem igazán tud kéz a kézben járni...