Nálad vagy nálam?

Your Place or Mine

2024.01.08 idanka Nézhetetlen

Embert lehet kínozni vele

Első 20 perceben 0 poén volt, ez mitől vígjáték? Szereplőket régóta rühellem. Szóval a fene sem érti. Gondolom, a mozikban nem merik leadni. Egy mondatban: üres semmitmondó semmi!

2023.02.20 fankbringa

a nap véleménye

Egy örök barátság margójára

Körülnéztem a digitális horizonton, hogy ki hogyan látta a filmet. Az eredmény elszomorított. Ennyi dühös hozzászólást rég láttam. Nehéz szembenézni a ténnyel, hogy ha két jó színész felbukkan egy filmben, akkor a nézők valami magával ragadó, felejth... Teljes kritika

2023.02.17 JRD

Bármennyire is szeretem a két színészt, ez a film bukta. Vontatott, unalmas, „egyéniség” nélküli. Amolyan kommersz film, kommersz sztorival és kommersz kivitelezéssel. Elkapkodott, kidolgozatlan. Olyan érzésem volt, mintha anno egy tízéves gyerek le... Több

2023.02.16 Bafam Nézhetetlen

Súlytalan

A kérdésre a válasz: Sehol sem. Annyira súlytalan, semmitmondó ez a film. Érzelemmentes. Se nem vígjáték, se nem dráma, se nem romantikus, csak egy nagy rom. Ez egy nagy semmi. Üres.

2023.02.11 Dorkateo

Papírízű párbeszédek, klisés jelenetek.

2023.03.16 dandelion1983

A sok negatív vélemény miatt gondolkodtam, hogy egyáltalán megnézzem-e a filmet. Nem mondom, hogy életre szóló élményt kaptam, de azért közel sem volt olyan rossz, mint vártam. A szereplőgárda teljesen rendben volt, bár a két főszereplő között sajnos... Több

2023.02.17 Fikatours_blogger

Nem értek egyet a rengeteg egycsillagos értékeléssel. A film története valóban nem túl kreatív, az első perctől kezdve kiszámítható, de a karakterek szerethetőek, a környezet látványos, és már ez is lehet szórakoztató.

2023.02.12 cynicalrealist

Mindegy hová, csak innen el

Nehéz szavakba önteni azt az ürességérzést, ami a filmet nézve, illetve azt követően fogott el. Romantikusnak nem volt romantikus, vígjátéknak nem volt vígjáték, még akkor sem, ha mindezek szükségszerű kellékeiből azért egyet-kettőt ímmel-ámmal elő is vettek a készítők. Az persze jogos kérdés, hogy vajon mégis mit szerettek volna elmesélni nekünk. Mindenesetre, ha nem Reese, Aston és Jesse játszaná a fő(bb) szerepeket, egyszerűen rossz lenne a film, így viszont megérdemli a gyenge minősítést.

2023.02.10 Kittikornis

Merev, erőltetett, unalmas, hatalmas túlzások, mese habbal, a mindenmentes fiúcskától a falra másztam, a szinkronjától meg főleg. Ashton&Reese hagyhatták volna ezt a filmszerepet valami zs-kategóriás filmszereplő-gárdának. Pár retró betétdal megér egy misét, a film 3 ft 20 fl-t se ér.

2023.02.11 Lóri Ádámcsik

Annyira üres, hogy az már fáj

Szerintem ez az első film, amit egy mesterséges intelligencia írt meg, és emberek rendeztek. Ennyire semmilyen és lélektelen nem lehet egy film. Minden egy nagy nulla volt benne. A történet, a színészi játék, a helyszínek, a rendezés. Két értelmes zene szám volt benne, talán ami értékelhető. Meg a szomszéd csaj karaktere, esetleg.

2023.05.30 Török389133

Nem volt ez rossz, bár nem volt túl vicces, és az első fele kicsit unalmas is volt, de egész aranyos a történet, egyszer mindenképp meg lehet nézni.

2023.12.21 Majorkas

Cuki, de nem ma

Régen annyira, de annyira elmentek ezek a sztorik, a két főszereplőt viszont nagyon bírom.

2023.02.10 DarkMoss

Hűha.. látam már rossz romantikus filmeket, de ez túltett sokmindenen. A két főszereplő között nem hogy nem létező, egyenesen negatív kémia van. A karakterek, a sztori, szinte minden egy eltúlzott, rózsaszín kiselefánt segge, de olyan szinten, amit még csak a legundorítóbb Hallmark filmek tudnak hozni.

2023.07.19 ospir Nézhetetlen

Ultragagyi