
Vélemények (2)
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
A Disney+-on vadászva sikerült ebbe belefutnunk, és egy hétvége alatt kivégeztük az eddig megjelent mind a három részt a családdal. Ez szerintem sok mindent elárul arról, hogy milyen jó kis Disney-s tartalomba sikerült belefutnunk. Jó szívvel ajánlom... Több
Ez a film a legaranyosabb, amit láttam, a dalok szuperek, a karakter dizánja nagyon szép, a történet változatos, mindegyik részben valami új, új karakterbehozatal. 10/10.