Zimmer Feri

Zimmer Feri

2021.01.30 Interfectorem Sabnock

Kissé túljátszott, vagy inkább túlripacskodott filmszatíra, ami sajnos gyengécske lett. Hiába Reviczky és Szacsvay, ettől csak még nyomorúságosabb az egész. Abszolúte nem életszagú, és nagyon erőltetett.

2017.11.13 indingo

Nagyon jó kis magyar vígjáték, és tényleg ilyenek vagyunk mi magyarok. Furcsa, hogy közel 20 éves már a film. Vicces a története és a szereposztása is elég jó.

2019.07.29 Ms. Akárki

Imádjuk. Sokszor megnéztük már tv-ben. Klasszikus humorú tipikus magyar vígjáték. Szétnevettem magam mindig amikor a vendégeket fogták szögekkelXD Egyedi látásmódú film az biztos.

2017.10.14 kevelin

Az egyik legjobb magyar film. Nagyon szeretem. Tele jó poénokkal. Tipikus magyar balatoni helyzetkép

2019.07.09 Bizsu82

Hozza azt a stílust és színvonalat amit a korabeli magyar vígjátékoktól megszoktunk. Kategóriájában jó. Jó humorú, szórakoztató, nézhető film, ajánlani tudom.

2017.09.22 SzFa

Egyszerűen imádom, fantasztikus viccek vannak benne. Igazán humoros és eredeti, nagyon magyaros. A történet, a színészi játék és a választás is remek.

2016.02.15 doroffee

Nekem ez a film annyira nem jött be. Egyrészt hozta a klasszikus balatoni vendéglehúzó, nem túl művelt emberek által vezetett turistaszállók hangulatát, azt meg kell hagyni, de gyakran átesett a film a ló másik oldalára. Ráadásul a filmezési stílus i... Több

2014.12.21 tamas84

Hatalmas film volt anno!!! Most is az, de tudom, kamaszként, a Balatonos élmények után, marha jó volt kiröhögni azt, amin az életben inkább elkeseredtünk néha. Igazi görbe tükre a magyar mentalitásnak...És igen, valljuk be, nagyon sokáig teljesen szo... Több

2017.02.25 Péter

Nagyon régen láttam egyetlen egy alkalommal a Zimmer Ferit és már nehéz lwnnw fwlidézni, hogy pontosan miről szólt, de arra emlékszem, hogy nagyon nagyokat nevettem rajta.

2016.06.10 Zsombi

Reviczkyn kívül senkinek nem ült volna ez a szerep. Szerintem zseniális Zimmer Ferivé alakult. Manapság talán már kicsit jobb a helyzet, de azért még mindig élnek a Földön Zimmer Ferik. Csak kerüljem ki őket.:D Amúgy állati a humora ennek a filmnek. ... Több