Sajnos nekem nem jött át. Értem, hogy lehetne társadalomkritika vagy akár szatíra, de sok helyütt bugyutaságba megy át. Teljesen keszekusza, mintha a film adott részletei... több»
Jól indul, aztán lelankad, bár nem igazán lehet farkasemberes történetből újat mutatni. Több helyen azonban logikai bukfencek és fizikai lehetetlenségek tarkítják, így ös... több»
Kritikán aluli Pocsék, vontatott film idióta párbeszédekkel. A feléig bírtam, de nem is írok hosszabb véleményt, mert még azt sem érdemli meg. Könyörgöm, mi alapján osztanak manapság fi... több»
Az alaphangulat és -ötlet nagyon jó, de sajnos viszonylag hamar kiderül, mi is van a szurdok mélyén. Számomra ott el is vesztette az érdeklődésemet.
Semmiképp sem horro... több»
Általában Kidman utóbbi időszakban forgatott filmjei és sorozatai nekem nagyon tetszettek (pl. Hatalmas kis hazugságok, Tudhattad volna, A tökéletes pár). Ez a film azonb... több»
A történet és mondanivaló jó, képet fest a várható jövőről. Természetesen nem maradhat ki az érzékenyítés, a meleg kapcsolatok, amelyet ha akarsz, ha nem, tolnak az arcod... több»
Azt kaptam, amit vártam. Számomra hozta azt a komor, skandináv hangulatot, a lassan kibontakozó történetet, ami a képernyő elé szegez. A hétköznapi kinézetű szereplőgárda... több»
Sok helyen már kissé vontatott, a történet bőven belefért volna 10 helyett mindössze 6 epizódba. Ezért érzem egy kissé gyengébbnek az utódtörténetnél (1923), de ettől még... több»
Engem teljesen megvett a sorozat. Három külön szálon fut a történet, amelyek önmagukban is érdekesek. Gyönyörű helyszíneken forgatott epizódok, nagyszerű fényképezés, mon... több»
Maximum pont nem jár, de abszolút egy könnyed krimisorozat. A szerepek nekem kissé túljátszottak, szerintem többet adott volna az élvezeti értékhez a kevésbé harsány és é... több»
48 Örökké fiatalok (2016)