A látogatás (2015)

The Visit

A látogatás

HanGa   2020. 09. 11.

Nekem az tetszett a filmben, hogy egy alacsony költségvetésű alkotás és csak a történettel való játszástól is borsódzott a hátam.

mamiéstöti2   2016. 08. 06.

Nagyon durva VÍGJÁTÉK. Ilyen jókat egy eredetin is ritkán röhögök. Mikor a ház alá elbújnak az unokák és a nagymama megkeresi őket az felejthetetlen.

indingo   2019. 08. 12.

M. Night Shyamalan mindig valami különlegeset hoz. Ez nekem annyira nem jött be és a nagy csavarra is voltak utaló jelek. A nyanyának miért lógott ki mindig a feneke?

Deku   2017. 09. 24.

Nagyon nem jött be. Röviden ennyit mondhatnék róla de, hogy kifejtsem bővebben. Hiányzott belőle valami így inkább tucat filmnek illett be. Sajnálom, hogy ilyen lett de ajánlani nem ajánlanám.

HETEDIK   2019. 01. 11.

Shyamalan ezzel a mozival tért vissza ahhoz a műfajhoz, amiben az egyik legjobb az álomgyárban. Az öreglány rendkívül ilyesztő és beteg kinézetű, sosem tudhatjuk mi fog történni, a csavar pedig nagyon ötletes volt. Nekem sokkal jobban tetszett mint az ezután következő Széttörve.

Sabnock Sanatory   2018. 08. 23.

Még a két öreg sem tudta ezt a fura horror-vígjátékot megmenteni. Zagyvaság a sztori, és nagyon klisés az egész. Én valahogy sem félni, sem nevetni nem tudtam rajta. Akinek tetszik, az persze úgy is dicséri, én viszont nem tudom.

Szilonka   2020. 01. 27.

Lehetett sejteni a turpisságot, de összességében leköti az ember figyelmét, jók a csavarok.

Deanna Dunagan
Deanna Dunagan
Kathryn Hahn
Kathryn Hahn
M. Night Shyamalan

A filmet Pennsylvania-ban és Floridában forgatták le 2014 tavaszán.

M. Night Shyamalan ezúttal nem látható semmilyen cameo szerepben, ahogy a legtöbb filmjében tette.

M. Night Shyamalan első filmje A falu (2004)óta, ami nem kapott Arany Málna-jelölést a Legrosszabb Film, Legrosszabb Rendező vagy Legrosszabb Forgatókönyv díjára.

A film munkacíme "Sundowning" volt.

M. Night Shyamalan legkisebb költségvetésű stúdiófilmje a maga nagyjából 5M $-jával.

M. Night Shyamalan a twitteren többféleképpen is jellemezte a készülő filmjét. Először azt írta, hogy "színtiszta vígjáték", utána hogy "színtiszta horror", majd végül úgy jellemezte, hogy "valahol a két műfaj közt".

A 2. legjobban kereső horror 2015-ben.

em ez lesz a világ legfélelmetesebb mozija (a keményvonalas horror-fanok talán még a műfajba sorolás ellen is tiltakoznának), drámának kissé felszínes és egyszerű motívumokból összetákolt, de a rendező egy évtizednyi mélyrepülése után azt hiszem, kevesen vannak, akik ne tudnának megbecsülni egy ilyen kisszerű, de legalább kellemesen szórakoztató produkciót. több»

Nekem hiányzott belőle az a fajta erő, ami többszöri megnézésre sarkallna. Korrekt, de valahogy mégis egy kicsit kevés. több»

Megtekintés: Hangulatos thriller, horror elemekkel, meglepő fordulattal. Shyamalan még tud rendezni. több»