A látogatás

The Visit

2023.07.21 ThaliaLovecraft

Az ötlet tetszett, de sokkal többet ki lehetett volna hozni belőle. Hogy miről szólt a film? Szinte semmiről. Elég, ha az ember elolvassa a leírást. Az egész egy és fél óra alatt csak egyetlen egy fordulat történt, bár a történet ettől még lapos maradt.

Még a két öreg sem tudta ezt a fura horror-vígjátékot megmenteni. Zagyvaság a sztori, és nagyon klisés az egész. Én valahogy sem félni, sem nevetni nem tudtam rajta. Akinek tetszik, az persze úgy is dicséri, én viszont nem tudom.

2019.08.12 indingo

M. Night Shyamalan mindig valami különlegeset hoz. Ez nekem annyira nem jött be és a nagy csavarra is voltak utaló jelek. A nyanyának miért lógott ki mindig a feneke?

2021.10.11 Klauka89 Nézhetetlen

A kisfiú rappelése számomra nagyon idegesítő, nyugodtan kihagyhatták volna a filmből. Nem horror kategóriába sorolnám, a sztori nem rossz. Az öregasszony színészi karaktere jó választás volt, lehet vele ijesztgetni. Őrülten beteg dolgokat csinál, a v... Több

2017.09.24 Deku

Nagyon nem jött be. Röviden ennyit mondhatnék róla de, hogy kifejtsem bővebben. Hiányzott belőle valami így inkább tucat filmnek illett be. Sajnálom, hogy ilyen lett de ajánlani nem ajánlanám.

2016.08.06 mamiéstöti2

Nagyon durva VÍGJÁTÉK. Ilyen jókat egy eredetin is ritkán röhögök. Mikor a ház alá elbújnak az unokák és a nagymama megkeresi őket az felejthetetlen.

2015.10.09 kabel

Hihetetlen, de M. Night Shayalaman egy nézhető filmet csinált és visszatért ahhoz amiben egész jó volt. Persze a sztori nem nagy dobás, a fordulat sem lök túl sokat rajta és a mivel found footage filmek egyike, a felvételeket már láttuk ezer más haso... Több

2019.01.11 HE7EDIK

Shyamalan ezzel a mozival tért vissza ahhoz a műfajhoz, amiben az egyik legjobb az álomgyárban. Az öreglány rendkívül ilyesztő és beteg kinézetű, sosem tudhatjuk mi fog történni, a csavar pedig nagyon ötletes volt. Nekem sokkal jobban tetszett mint az ezután következő Széttörve.

2020.01.27 Szilonka

Lehetett sejteni a turpisságot, de összességében leköti az ember figyelmét, jók a csavarok.

2019.09.19 TomÁcs

Aki néz ilyen stílusú filmeket egy idő után rájön a turpisságra. Engem különösebben nem lepett meg a története.

2019.05.21 Anti007

Ezután nem mész a nagyiékhoz!

Az előzetesből nem is gondoltam volna,hogy ilyen jó ez a film. Utálom a kézi kamerás filmeket,de itt ez is elmegy,mert annyira jó a sztori,hogy valójában a közepétől már fel sem tűnt. Volt egy pár jelentet,amin besz*rtam,kib*szott ijesztő. :))) M. Night Shyamalan -nek ez a filmje igazán jó lett. Horror rajongóknak kötelező!

2020.03.05 Lonka

Remek kis alacsony költségvetésű film. Pár szereplős, mégis egy jól összerakott story. Ajánlom a műfaj kedvelőinek.

2016.02.09 TribeBubu

Kíváncsian ültem neki ennek a filmnek, mert Shyamalan nagy kedvencem, bár az utóbbi pár művével nem remekelt. Sajnos ezúttal sem jött össze neki. Nem is értem az IMDb-n a 6,2 csillagos értékelést. Igazából körülbelül az első 70-80 perc érdekes és ötl... Több

2016.10.27 MKristijan

Ismeretlenül ültünk neki a filmnek, be kell valljam nekem nagyon tetszett, karakterek mind rendben voltak. Nem is értem az imdb 6,2-t . Ne higgyetek nekik! :D