A látogatás

The Visit

2016.10.27 MKristijan

Ismeretlenül ültünk neki a filmnek, be kell valljam nekem nagyon tetszett, karakterek mind rendben voltak. Nem is értem az imdb 6,2-t . Ne higgyetek nekik! :D

2018.03.26 Queenakasha

Ez a film nagyon nagyon jó. Teljesen szét idegeskedtem magam rajta, az a kaparós jelenet hihetetlenül ijesztőre sikerült, nem is gondoltam, hogy egy idős néni ennyire a frászt tudja hozni az emberre. A történet jól sikerült, az idősek jól játszottak, a hatás nem marad el,a rendező most ismét nagyot alkotott.

2020.03.27 Di Canio

Na így is lehet jó filmet csinálni. Ebben az öregasszony nagyon kemény, szakadni lehet rajta.

2018.09.13 thejoker

Van egy kis baj vele ami miatt nekem nem jött be annyira, pedig jól indult, a történet is jó, kicsit humoros, horrornak egyáltalán nem mondanám. De max csak azoknak ajánlom akik szeretik a kézi kamerás filmeket.

2018.03.17 BaloghBogi42

Nekem nagyon tetszett. Az eleje kicsit nehezen indult be, de egy fél óra után fantasztikus volt. Én az elejétől kezdve azt hittem hogy a "nagyszülőkkel" lesz majd valami, anyukám szerint a házzal, ezt mindenki derítse ki maga, hogy melyik az igaz. Tö... Több

2017.01.24 ANdraS

Azért néztem meg a filmet, mert nemrég moziban láttam a Split-et és úgy döntöttem, hogy csak akkor tudok teljes véleményt kapni a filmről ha megnézem a rendező utolsóelőttiét is. Bevallom, hogy ami az eredeti ötletet illeti, a Látogatás jobbra sikerü... Több

2022.12.20 polgy

Ezt a látogatást kihagyhattam volna

Inkább thriller, azon belül is talán azok fogják élvezni akik szeretik az álvideós filmeket (mint pl. a The Blair Witch Projekt), én nem szeretem. Nem egy csillag, mert láttam már rosszabbat filmet is.

2021.06.27 BÉLA Nézhetetlen

ksz*r

Utálom ezeket a kamerás sz*rokat.

2017.01.29 moov18

A rendező egyik legjobb filmje

M. Night Shyamalan annak idején valósággal berobbant a Hatodik érzékkel. Sokan vártuk tőle a szakma megújulását. Viszont minden csoda három napig tart, így Az utolsó léghajlító és a Föld után segítségével sikeresen le is bőgött. A górcső alá vett ren... Teljes kritika

2020.05.02 Róbert Molnár

Csak nekem volt benne rohadt idegesítő a kisgyerek rappelése? Nekem sem jött be, vannak a rendezőnek sokkal jobb alkotásai ennél. Mindenesetre egyszer nézhető!

2016.11.29 Ercsi

Sokáig nem tudtam hova tenni a filmet, féltem, hogy igazán nem szól majd semmiről és felesegesen pazarolok el az életemből időt. De a film vége beigazolta, hogy volt jogosultsága annak, hogy megnéztem ezt a darabot. Hatalmas fordulat.

2020.09.11 HanGa

Nekem az tetszett a filmben, hogy egy alacsony költségvetésű alkotás és csak a történettel való játszástól is borsódzott a hátam.

2017.08.14 czigler.nora

Emlékszem, hogy végig leesett állal néztem, hogy mennyire beteg ez a film, és mi fog még itt történni. Szerintem rémisztő volt, de nem a klasszikus horrorfilm értelemben.

2016.02.27 tamas84

Mondjuk a Hatodik érzéket nem közelíti meg, de az biztos, hogy Shyamalan legjobb filmje az elmúlt években. Ez is valami.