A képeslap gyilkosságok

A képeslap gyilkosságok

The Postcard Killings

Jacob Kanon egy New York-i nyomozó, akinek a tehetséges, gyönyörű lányát brutálisan meggyilkolják. Nem sokkal a tragikus eseményt követően a svéd műkritikus, Dessie Larsson furcsa képeslapokat kap. Európa-szerte számos párt mészárolnak le kegyetlen módon, és úgy tűnik, a további… Több

Forgatókönyvíró: Ellen Furman, Liza Marklund, Andrew Stern
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Egyesült Királyság
Premier: 2020.03.13. | Telekom TVGO (2020.04.02.)

Eva Röse
Ruairi O'Connor
Famke Janssen
Lukas Loughran
Eva Röse
Ruairi O'Connor

2021.10.30 Lonka

Jól indult a történet, de a közepétől picit lelassult. Az alapsztori pedig kifejetetten érdekesnek tűnt.

Eredetileg Dakota Fanning alakította volna Dessie Larsont, azonban egy másik filmjének forgatása miatt kénytelen volt visszalépni a szereptől. A helyét Cush Jumbo vette át. Szerző: hp

A film főszerepét eredetileg Patrick Dempsey-nek szánták. Az ő helyébe lépett végül Jeffery Dean Morgan. Szerző: hp

Caroline Bartholdsont eredetileg Agneta Hoglund szerepére hallgatták meg, azonban túl fiatalnak találták, így végül egy női nyomozó szerepét kapta meg. Szerző: hp

A produkció első előzetesét az RLJE Films exkluzívan a Collider nevű filmes portálon mutatta be. Szerző: hp

A filmet ugyanazon a napon, 2020. március 13-án mutatták be az amerikai mozikban, és vált elérhetővé digitális formátumban. Szerző: hp

(2020. 10. 09.)
Áh, el is engedem ezt az egészet. Nem vártam én nagy csodát, lehetett volna ez egy átlagos thriller is, fókuszálhattak volna sok mindenre, lehetett volna ez egy A csontember is, de helyette egy súlytalan, semmilyen gyenge próbálkozás lett, amiben a legfélelmetesebb az Famke Janssen feje... Több

Értékelés: 6.9/10
(2020. 06. 25.)
Brutális és kegyetlen európai körutazás
Számomra azért az egyszer elmegy kategórián belüli aranyéremmel büszkélkedhet ez a brutális európai körutazás. Több