Közösség

Vélemény:

 

84 A kis Nicolas nyaral

(2014)

A kis Nicolas nyaral

 
Yosihiro   2020.04.07 09:25
1

Egy kis nyaralásból mit ki nem lehet hozni. Egy nagyon kedves humoros családi film ami a gyermeki romantikával és a felnőtti butasággal keveredik. Egy kellemes filmre vágytam az este és ezt választottam. Nem csalódtam mert ugyan a poénok és a humor nem ívelt a magasba de valljuk megőszintén elég jól sikerült. A filmnek van valami nosztalgiája és akár realitása is. A gyermeki naivitás és a felnőtti szigor talán az mostani élethelyzetet is tükrözhetné. Összességében a rendezés és a forgatókönyv egyben volt de én csak közepesre értékelném. A szereplők hozták amit vártam és egy jó teljesítménnyel felemelték ezt a filmet. A zenei aláfestés és hangok is jók . Így ez a film megérdemli a négy csillagot. Amit még meg kell említeni ebben a francia filmben láthatunk mesét , romantikát és egy olyan zenei musical részt ami nekem tetszett és jól sikerült. A film vége is happy end ami fontos hogy jó szájízzel fejezzünk be egy ilyen típusú mozit. A film gerincét egy kisfiú szemszögéből nézve láthatjuk aki fiatal kora ellenére megérint a szerelem. Ezt remekül ábrázolják és a szülők viszonyát is ami a végére kibontakozik. A zárás csattanója pedig nagyon frappáns lett jót mulattam rajta. Csak ajánlani tudom az egész család számára remek kikpcsolódás. Üdv Yosi