Közösség

Vélemény:

 

80 Barry Seal: A beszállító

(2017)

Barry Seal: A beszállító

 
MidoD7   2018.05.04 17:42
0

Nem voltam sose kifejezetten nagy rajongója Tom Cruise-nak viszont el kellett ismerjem, hogy eme filmje nem volt semmi. A történetet tekintve, szerintem kiválóan visszaadja, hogy milyen is egy ember természete még egy igen csak becsületesé is. Plusz magát a rendszert is kritizálja véleményem szerint. Hisz hősünk belekényszerül egy olyan helyzetbe ami által sok pénzhez jut és még többre vágyik. Nem áll meg annál a bizonyos pontnál ami már elég lenne. Természetesen ezek után olyan mélyre süllyed ahonnan amúgy se nagyon van visszaút így sodródik az árral. Szóval mint mondtam Cruise nem volt sose kedvencem de nagyon jól állt neki ez a szerep. Viszont kissé talán a mellékszereplők lehettek volna kidolgozottabbak is de ez már megint csak nézőpont kérdése. A sztori eléggé érdekes volt ahhoz, hogy lekösse a figyelmemet. Pattanásig feszült hangulatot teremtett hisz az állandó lebukás veszélye és a gengszterek világa sem az a hely ahol nyugodtan lehet szürcsölgetni kedvenc mai-tai koktélunkat. Mivel ez a történet valóságon alapszik így még inkább tetszett, biztos volt némi színezés az alap történeten de mit sem változtat a tényen, hogy ez egy izgalmas akciófilm amit életszagúan vissza tudtak adni. Némi apróbb hibáival is bőven a jó kategóriába sorolnám és ajánlom bárkinek aki kicsit is bírja az akciófilmeket vagy magát Tom Cruise-t.