Közösség

Vélemény:

 

61 The Limehouse Golem

(2016)

The Limehouse Golem

 
respect the movies   2018.01.20 21:06
0

Szerintem nagyon jó film volt! Jómagam mindig is kedveltem az olyan filmeket amik ebben az időszakban játszódnak, mert már a hangulatával magukkal tudnak ragadni és ha ez egy horror vagy akár egy thriller formájában látom, akkor az már szinte félsiker! Ennél a filmnél nem csak a hangulata miatt merem mondani hogy jó film volt, mert sokkal több dolog is volt benne, ami miatt kimondottan tetszett eme alkotás! Ott volt a szereposztás, igaz hogy a legismertebb színész Bill Nighty volt, de a többi karakter is egytől egyig nagyon jók voltak! Aztán ott volt a filmben található brutalitás! Igaz hogy nem egy nagyon vérbő film lett, de amikor a gyilkosságokra helyezik a hangsúlyt, akkor azok nagyon is hatásosak lettek! A története is számomra rendben volt (bár én valami oknál fogva már az elején sejtettem hogy ki áll a gyilkosságok mögött) mégis végig le tudta kötni a figyelmemet és még így is tudott meglepetéssel szolgálni a befejezés! A film egyedüli hibája számomra csak annyi volt, hogy a filmben található sok visszaemlékezés néha kicsit komótossá teszi a tempót (bár igaz hogy a készítők pont ezekre helyezik a hangsúlyt)! Számomra hozta azt a szintet a film amit elvártam tőle!