Közösség

Vélemény:

 

81 Alita: A harc angyala

(2019)

Alita: A harc angyala

 
ZozArt89   2019.04.24 01:11
1

A világ, amibe csöppenünk, teljesen hihetetlen. Elképzelhetetlen ma még, hogy hasonló helyzetbe is kerülhetünk. A lényeg elsősorban az, hogy nagyon tetszett a film. Lehet, elfogult voltam, de nem találtam olyan ordas nagy hibát, amit ki kellene vagy lehetne emelni. Az Alita egy animén alapul, amit még sajnos nem volt szerencsém látni, de ez volt az egyik legszórakoztatóbb efféle adaptáció, amit valaha láttam. A CGI sem volt olyan erősen túltolva, hogy bántó legyen a szemnek. Bőven megfelelő adagban tárták elénk a sztorit. A cselekmény igazából nem laposodott el, minden pillanatban a kellő pörgésszámon volt, és a végére kaptunk is nem kevés akciójelenetet. Csak abban reménykedek, hogy lesz még folytatása, hisz, ha valami, akkor ez megérdemli. Így jobban belegondolva talán egyetlen apró hibácska van, amit mégis megtudok említeni. Az, hogy maga a történet picit talán túl egyszerű volt, túl kiszámítható, és semmi új nem volt benne, csak a jól megszokott szitu. Adott egy szituáció, amit az újdonsült barátokkal – akik szintén kevernek még egyet a probléma levesén – megoldanak, de közel sincs még vége. Persze ezt leszámítva szórakoztató és izgalmas. Várjuk a folytatást, ha lesz.