Közösség

Vélemény:

 

75 Venom

(2018)

Venom

 
Diesel   2019.04.18 13:35
0

A film végig pörgős nincsenek unalmas részek. Őszintén bevallom sokkal rosszabbra számítottam. Biztos voltam benne hogy elcsépelt lesz, és egy tömeg filmet kapunk. Szerencsére csalódtam, de a jó irányba annyira hogy azóta már többször is megnéztem a filmet. Tényleg lenyűgöző, és látványos. Nagyon odafigyeltek a részletekre mind a történetben mind a film technikai kidolgozásán egyaránt. Én személy szerint nagyon örülök hogy Eddie Brock újságíró szerepét Tom Hardy kapta meg. Hardy ezt a szerepet is teljesen kimaxolta. A történet felépítése nekem nagyon tetszett. Végig élvezetes és szórakoztató volt a film. Venom karaktere azért jó mert nem kerül a mérleg egyik oldalára sem. Nincs ez a tipikus "jó" hős, és "rossz" hős. Venom karaktere egy az egyben Eddie hangulatától függ. Ha akar akkor jót cselekszik viszont ha durvulni akar akkor azt teszi. Jó is hogy a film nem is akarja bemutatni őt se rossz fiú szereben se a hős megmentő szereben. Ettől válik Venom karaktere olyan emberivé. A szereplők hozták amit kellett mégis Hardy munkásságát emelném ki. Összességében nekem tetszett a film és várom már a folytatást!!