Közösség

Vélemény:

 

66 Egyenesen át

(2017)

Egyenesen át

 
harnas1207   2021.04.21 13:40
0

Azt hittem, egy átlagos horrort kapok, erre egy zs kategóriás tinirendezést sikerült végignéznem. Rettenetesen gyenge film, nem ajánlom senkinek.

 
Mentislector 2021.12.26 03:39
1

Fura ezeket a szavakat látni mint értékelés egy ilyen filmnél. Ez a Te álláspontod, ezt nem vitatom. Csak nem számítottam ennél a filmnél egy ilyen kritikára. Értetted a film lényegét, esetleg maga ez a műfaj nem tetszik? Ez a film nem érdemli meg az utolsó három szavadat, szerény véleményem szerint.

 
harnas1207 2021.12.26 12:19
1

Értettem a filmet, valóban rengeteg hasonló filmet láttam, és nem ez a jelleg áll hozzám a legközelebb. Ez egy szubjektív vélemény, de ha megnézed a többi reakciót, akkor láthatod, hogy sokaknak szintén nem tetszett. Elfogadom, ha ez a műfaj és megvalósítás valakinek bejön, de én személy szerint nem ajánlom.

 
Mentislector 2021.12.26 12:49
1

Köszönöm a válaszodat. :) Tényleg nem bántani vagy megtámadni akartalak, csupán érdekelt, hogy mit gondolsz, vagy miért gondolod ezt így. Kellemes karácsonyt kívánok erre a maradék kis időre. :)

 
harnas1207 2021.12.26 13:01
0

A jelzésedet vettem! Lehet súlyosak az ilyen kifejezések, így a jövőben óvatosabban bánok velük. A vélemények mindig ütköznek, és a szélsőségesebb megfogalmazások miatt sokan sértésnek vehetik. Neked is boldog karácsonyt kívánok, és további jó filmezést!