Közösség

Vélemény:

 

44 Hódító 1720

(2016)

Hódító 1720

 
szucszoli   2017.09.17 08:37
1

Le vagyok döbbenve ezen az alacsony értékelésen. Még szerencse, hogy tudom: a skandináv országok, és azon belül is a dánok világszínvonalú filmeket készítenek. Így hát jól tettem, hogy megnéztem ezt a filmet, mert nagyon színvonalas produkció! Nagyon egyszerű sztorival és két nagyszerű karakterrel operál, akiknek a helyzetével lehet azonosulni. Valószínűleg azért nem tudják értékelni a tömegek az ilyen filmeket, mert az intellektuális ingerküszöbüket ez már nem tudja megütni a lassúsága miatt. Ez vele a legfőbb gond. Lassan épül fel, de egy igazi tragikomédia bontakozik ki belőle. Én azt mondom, hogy akinek jó ízlése van a filmekhez, az nézze meg nyugodtan, mert ami ezzel a szereplővel történik, az nyomot hagy az emberben. Rendkívül jó karakter! Baromi nyomasztó és lesújtó, hogy mennyire félresiklik az élete. És ami a legfőbb: ez a film brutálisan keményen világít rá, hogy az alkohol mire lehet képes! Ez a film egy 8-as és aki erre összehozta ezt az imdb 5.2-őt, azt a Gregor Clegane vegye kezelésbe!