Az első ómen

Nicole Sorace
Ralph Ineson
Sônia Braga
Nell Tiger Free

Egy fiatal amerikai nőt Rómába küldenek, hogy az egyház szolgálatában folytassa a munkáját.

Rövidesen azonban szembetalálja magát a sötétséggel, amely arra készteti, hogy megkérdőjelezze a hitét, és felfedezzen egy félelmetes összeesküvést, amely a megtestesült gonosz születését… Több

Premier (HU): 2024.04.04.
Forgalmazó: Forum Hungary
Több

KULCSSZAVAK

2024.04.18 Strausz Odett

Meglepő

Bevallom, a sok rossz kritika után én kellemesen csalódtam. Nekem tetszett. Sok minden értelmet nyert, hogy hogyan is kezdődött Damien sorsa. Kedvet kaptam, hogy újra megnézzem az első részt, így hogy tudom, ki is Damien.

2024.04.06 kabel

Inkább Az utolsó ómen

Ez a film bűnrossz. Horrornak nehezen nevezném, jelenetei majdnem olyan gyengék, hogy viccbe nyúlnak át. A történt iszonyat lassan indul el, és még a lezárást sem sikerült valóban ijesztőre csinálni, pedig a véres horroraspektus adott volt. A film mi... Teljes kritika

2024.04.15 CsakEgyCsajszi

Ez egyszerűen a nézhetetlen kategória. Horrornak egyáltalán nem mondható! Erre az időt, energiát és legfőképp a pénzt is felesleges volt költeni. Béna a története, a színészi alakítás egyszerűen szánalmas. A történet kivehető, de semmi új, az egész ... Több

2024.04.06 valaja

Én őszintén szólva sokkal többet vártam volna egy ilyen kategóriájú filmtől. Minden adott volt, hogy működjön ez a koncepció, mégis hatalmas ziccernek érzem.

2024.04.05 bonanno1222

Erősen közepes, szerintem semmi új szín az ég alatt...nem is igazán értem, milyen igényt véltek felfedezni a készítők, hogy szükség lehet erre, mert szerintem ez ma már kevés.

A film 33 605 621 forintos bevételt termelt Magyarországon. A hazai mozik összesen 18 693 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Charles Dance és Ralph Ineson korábban a Trónok harca című sorozatban szerepeltek együtt.Szerző: csd

Nicole Sorace (Carlita Scianna) első nagyjátékfilmes szerepe.Szerző: csd

Az első Ómen-film 18 év után, az Ómen (2006) óta.Szerző: csd

A film 1971-ben játszódik, közvetlenül az Ómen (1976) prológusának eseményei előtt.Szerző: csd