28% 27 szavazat

FILMINFÓ

Tartalom 1
Tartalom 2
Hivatalos tartalom

Egy fiatal amerikai nőt Rómába küldenek, hogy az egyház szolgálatában folytassa a munkáját.

Rövidesen azonban szembetalálja magát a sötétséggel, amely arra készteti, hogy megkérdőjelezze a hitét, és felfedezzen egy félelmetes összeesküvést, amely a megtestesült gonosz születését… Több

Ország: Amerikai Egyesült Államok
Sônia Braga

KULCSSZAVAK

2024.04.06 kabel

Inkább Az utolsó ómen

Ez a film bűnrossz. Horrornak nehezen nevezném, jelenetei majdnem olyan gyengék, hogy viccbe nyúlnak át. A történt iszonyat lassan indul el, és még a lezárást sem sikerült valóban ijesztőre csinálni, pedig a véres horroraspektus adott volt. A film mi... Teljes kritika

2024.04.06 valaja

Én őszintén szólva sokkal többet vártam volna egy ilyen kategóriájú filmtől. Minden adott volt, hogy működjön ez a koncepció, mégis hatalmas ziccernek érzem.

2024.04.05 bonanno1222

Erősen közepes, szerintem semmi új szín az ég alatt...nem is igazán értem, milyen igényt véltek felfedezni a készítők, hogy szükség lehet erre, mert szerintem ez ma már kevés.

A film 18 559 616 forintos bevételt termelt Magyarországon. A hazai mozik összesen 7 880 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

#1

Charles Dance és Ralph Ineson korábban a Trónok harca című sorozatban szerepeltek együtt.Szerző: csd

#2

Nicole Sorace (Carlita Scianna) első nagyjátékfilmes szerepe.Szerző: csd

#3

Az első Ómen-film 18 év után, az Ómen (2006) óta.Szerző: csd

#4

A film 1971-ben játszódik, közvetlenül az Ómen (1976) prológusának eseményei előtt.Szerző: csd

#5