Micimackó: Vér és méz 2

Micimackó: Vér és méz 2

Winnie-the-Pooh: Blood and Honey 2

A százholdas pagony mélyén pusztító düh szabadul el, amikor Micimackó és barátai veszélyben találják otthonukat és életüket, miután Róbert Gida felfedte létezésüket. A csapat nem akar tovább az árnyékban élni, ezért úgy dönt, hogy a harcot egyenesen Ashdown városába, Róbert Gida otthonába viszi, és… Több

Rendező: Rhys Water
Forgatókönyvíró: Rhys Water, Matt Leslie, A. A. Milne
Ország: Egyesült Királyság
Premier (HU): 2024.04.18.
Forgalmazó: Vertigo
Több

KULCSSZAVAK

2024.04.19 bart

Oké, ez az a film, amiről tudtuk, hogy nem lesz jó, nem éri meg pénzt áldozni rá, mégis beülünk a moziba. Kérdés, hogy miért? Eszméletlenül agyatlan, alpári ez a produktum. Még az első résznél is brutláisabb.

2024.04.18 bakter012

Szerintem már az első rész is furcsa volt, hát még ebben mennyi bizarr dolog történik. Valahol ez már túl van a trash műfaján, nem is akar az lenni a film. Valahogy még mindig sikerült valami nem konvencionális dolgot összehozni. Csak erős idegzetűeknek ajánlott.

A film 0 forintos bevételt termelt Magyarországon. A hazai mozik összesen 1 571 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

A Vér és méz folytatása a Jagged Edge Productions legnagyobb költségvetésű horrorfilmje.Szerző: csd

A film világpremierjére a londoni Prince Charles moziban került sor.Szerző: csd

Nikolai Leon játszotta Róbert Gidát az első filmben, de a folytatásban Scott Chambersre cserélték a szerepét.Szerző: csd

A Micimackó: Vér és méz 2-ben Tigris is megjelenik a történetben, mivel a karakter 2024. január 1-jén válik közkinccsé. A szerzői jogok miatt azonban nem fog hasonlítani a Disney változatra.Szerző: csd