[Rec]³: Génesis

[Rec]³: Génesis

[REC]³ Génesis

A harmadik [REC] némileg más, mint az első két rész. Ezúttal nem found footage-stílusban forgatták a horrort és már nem a karantén alá helyezett lakóépületben játszódik a cselekmény. Egy vidám esküvőre csöppenünk, szól a zene, mindenki vigyorog, várják a boldogító igent. Ám az egyik vendég beteg lesz, tünetei mondhatni eléggé furcsák. A következő pillanatban elszabadul a pokol.

Rendező: Paco Plaza
Forgatókönyvíró: Luis Berdejo, Paco Plaza, David Gallart
Ország: Spanyolország
Premier: 2012.03.09.

[Rec]²  (2009)

[Rec]  (2007)

2020.10.08 inzon

A végén a srác totál manginaként viselkedett. Pedig lehetett volna egy nem sablon befejezésű történet. De persze 2012-es , és még 2020-ban is gondok vannak a Blue Pilles baromságokkal. Megérdemelte.

2016.10.15 hell.l

Ez a rész is jól sikerült a szériából, nagyon jól kidolgozták az egyes jelenteteket, megfelelő meg volt a megfelelő mennyiségű feszültségkeltés is. A végén a menyasszony és a vőlegény találkozásának jelenete nagyon jól zárta le a filmet.

2016.09.11 puffancshercegnő

Na ez nagyon nagyon rossz lett. Nem volt jó ötlet, hogy teljesen más helyszínre, új szereplőkkel vitték a története. Persze lehetett volna jó, de nem sikerült. Nagyon gagyi a megvalósítás, a színészek, és a történet is. Ha szereted a rec sorozatot, semmit nem hagysz ki ha nem nézed meg ezt a részt

2018.12.27 Márton

Vérben úszó esküvő

2007-ben Spanyolországból kaptunk egy korrekt kis kézi kamerás horrorfilmet, majd 2009-ben újra összejöttek az első részt készítő gárda és levezényeltek egy minden tekintetben korrekt folytatást az elődjéhez. Három évvel a második rész után, úgy gond... Teljes kritika

2020.06.15 Bri1986

Nagyon nagyon jó volt!Átjött!Telejesen a hatasa ala kerültem!Utalom azokat akik nogyin részletesen és kielemezve írják le a véleményüket,már már azt sugalva hgx mennyire k*rva okosak!Kit érdekel milyen volt az első két rész!Ezt is megnéztem és nem hasónlítgatok!!