[Rec]² (2009)

[Rec]²

dailyfilmsan   2019. 07. 17.

Ez az a film ami keveri a szezont a fazonnal. Nem kicsit, nagyon. Kaptunk az első részben egy alap történetet, ami egy tipikus posztapokaliptikus helyzetbe kalauzol. Ez a rész meg kihúzza a széket alólunk és fejbe vág vele, így tudatva hogy felejtsük... több»

Sabnock Sanatory   2018. 08. 23.

Az első rész után emelni kellett volna tétet, de ez nem ment, valljuk be férfiasan... Erősen tucat zombisfilm szaga van. Lehet nem kellett volna időt pazarolnom rá, de már megnéztem,és levontam a konzekvenciákat...óvatosan a hispán zombis produkciókkal....

puffancshercegnő   2016. 09. 11.

Egész jó folytatása az előző résznek, hozza annak a hangulatát, és viszi előre a történetet is, amit jó, hogy nem teljesen mutattak meg az előzőben, így erre a részre is maradtak dolgok a homályban. Annyira nem volt feszült végig a hangulata mint az elsőnek, de még ígyis elég jó lett

harnas1207   2018. 11. 29.

Az első részhez képest másabb a stílus. Kicsit hasonlítanám ahhoz, ahogy az Alien első része után jön a második.

Márton   2018. 12. 16.

Egy keménykötésű folytatás

A Spanyoloknak 2007-ben sikerült összehozniuk az egyik legjobb found footage avagy kézi kamerás horrorfilmet, amit valaha láttam (bár ez azért némiképp túlzás, mert hát többségében kerülöm ezt a fajta technikai megoldással élő horror műfajt, de annál... teljes kritika»

kevelin   2019. 06. 02.

A legjobb kézi kamerás film amit valaha láttam- ÉS az egyik legjobb nem hollywoodi film. Nekem nagyon bejött. Nagyon izgalmas történet.

SzFa   2017. 09. 19.

Kisértetiesen hasonlít a Karantén című filmre. Attól függetlenül, hogy nem láttam az első részt így is érthető volt. Túl sok újat nem mutatott az ehhez hasonló filmekhez képest, de egyszer végignézhető alkotás.

Alejandro Casaseca (Martos) komikus első "komoly" hangvételű szerepe volt ez a film.

(dailyfilmsan)

A filmben lévő felvételek nagy részét a Speciális Erőket alakító színészek készítették, mivel mindegyiküknek volt sisakra szerelt kamerája.

(dailyfilmsan)

A Speciális Erőket alakító szereplők egynapos intenzív képzést kaptak a lőfegyverek kezeléséről a felvétel előtt.

(dailyfilmsan)

A filmben hallható helikopter teljes egészében utólag felvett hangeffekt, mivel a költségvetés nem tette lehetővé valódi helikopter használatát.

(dailyfilmsan)

A SWAT csapat tagjai, a rendőrség és az épületen kívüli nézők valóságos emberek voltak, nem színészek.