Közösség

Vélemény:

 

58 Démonaink

(2016)

Démonaink

 
HercegPeter   2018.01.14 13:40
0

A történettel és a szereplőkkel nem volt gond, de nem is tartom egy kimondottan jó filmnek. Szerintem tovább is húzhatták volna. Próbálhatták volna kicsit tovább feszíteni a húrt, nagyobb feszültséget elérni és az utolsó cseppet a pohárban (az át nem adott szerepfelkérést) kicsit későbbre halasztani. A telefonos jelenet túlságosan kiszámítható volt. Ugyanúgy túl rövidnek éreztem az ezt követő részt is. Tovább is mutathatták volna, ahogy belehelyezi magát a másik lány helyzetébe. A befejezés azonban jó pontban érkezett, ott már egy teljesen más film kezdődött volna, így jó hogy vége lett. De addig többet is tehettek volna bele. Gondolom az volt a céljuk, hogy ne húzzák el addig, hogy már unalmas legyen, de szerintem átestek a ló túloldalára. Az viszont érdekes, hogy míg a film egyik fontos témája a meztelenség, mégsem volt benne olyan pucér jelenet, ahol mutattak is volna valamit. Eleinte nem tudtam, hogy a végén megölik egymást, vagy az ágyban kötnek ki. Ja, és nem tudom kinek tűnt még fel, de a főszereplő csaj, igen komoly Emilia Clarke hasonmás. Összességében egy nézhető film, de nem hoztak ki belőle mindent.