Démonaink (2016)

Always Shine

Caitlin Fitzgerald

Andrea387225   2021. 03. 28.

Ragyogóan adja vissza a féltékenységet, az elismertség hiányából fakadó negatív romboló érzelmeket, amik azután a végkifejlethez vezetnek. Sophia Takal legjobb filmje szerintem, a két főszereplő zseniálisan mutatja meg, és egészen a film végéig tudja fokozni a feszültséget. Mackenzie Davis egyik legjobb filmje.

mamiéstöti2   2018. 01. 20.

A tartalommal alapján sokkal jobbra számítottam, egy nagyon demoralizáló film és értelmetlen is egyben.

HercegPeter   2018. 01. 14.

A történettel és a szereplőkkel nem volt gond, de nem is tartom egy kimondottan jó filmnek. Szerintem tovább is húzhatták volna. Próbálhatták volna kicsit tovább feszíteni a húrt, nagyobb feszültséget elérni és az utolsó cseppet a pohárban (az át nem... több»

Riot   2016. 07. 01.

Nem rossz film, de nem nézném meg még egyszer. A színészi alakítások is elég középszerűek....

issue   2016. 07. 08.

Nők nők nők és szenvedély. Irigység, féltékenység, versengés. Ezzel mindent elmondtam. Különben egy jó kis mozi. Ajánlom mindenkinek.

A film összbevétele 11 891 dollár volt (imdb.com).

A film forgatókönyvének írója, Lawrence Michael Levine maga is játszik a filmben.

Az utómunkálatok költségeit egy Kickstarter kampány keretében gyűjtötték össze a film készítői. A kampány során több mint 22 ezer dollár támogatást szereztek.

A film világpremierje 2016. április 15-én volt a Tribeca Filmfesztiválon.

A film nagyon pozitív kritikai fogadtatásban részesült. A RottenTomatoes kritikaösszesítő portálon 91 százalékon áll (2017. április).