Démonaink

Démonaink

Always Shine

Caitlin Fitzgerald

Anna és Beth, két jó barát egy hétvégi utazásra indul a Big Sur-höz Kaliforniába, hogy rendbe hozzák kapcsolatukat, amit igencsak megtépázott az elmúlt évek rivalizálása. A feszültség hegyekben áll kettőjük között, amely elkerülhetetlenül egy komoly konfrontációhoz vezet, ez viszont mindkettőjük… Több

Premier: 2016.04.15. | Netflix (2023.11.15.)

2023.12.26 Kinga Kecskeméti

Az első 15 percben majdnem abbahagytam, mert céltalannak, semmitmondónak éreztem az egészet. Jobban tettem volna, később se lettem boldogabb. A női féltékenység fura, zavaros köntösbe öltöztetve. Nem nyerte el a tetszésem.

2018.01.20 mamiéstöti2

A tartalommal alapján sokkal jobbra számítottam, egy nagyon demoralizáló film és értelmetlen is egyben.

2021.03.28 Andrea387225

Ragyogóan adja vissza a féltékenységet, az elismertség hiányából fakadó negatív romboló érzelmeket, amik azután a végkifejlethez vezetnek. Sophia Takal legjobb filmje szerintem, a két főszereplő zseniálisan mutatja meg, és egészen a film végéig tudja fokozni a feszültséget. Mackenzie Davis egyik legjobb filmje.

2018.01.14 HercegPeter

A történettel és a szereplőkkel nem volt gond, de nem is tartom egy kimondottan jó filmnek. Szerintem tovább is húzhatták volna. Próbálhatták volna kicsit tovább feszíteni a húrt, nagyobb feszültséget elérni és az utolsó cseppet a pohárban (az át nem... Több

2016.07.01 Riot

Nem rossz film, de nem nézném meg még egyszer. A színészi alakítások is elég középszerűek....

A film összbevétele 11 891 dollár volt (imdb.com).

A film forgatókönyvének írója, Lawrence Michael Levine maga is játszik a filmben. Szerző: hp

Az utómunkálatok költségeit egy Kickstarter kampány keretében gyűjtötték össze a film készítői. A kampány során több mint 22 ezer dollár támogatást szereztek. Szerző: hp

A film világpremierje 2016. április 15-én volt a Tribeca Filmfesztiválon. Szerző: hp

A film nagyon pozitív kritikai fogadtatásban részesült. A RottenTomatoes kritikaösszesítő portálon 91 százalékon áll (2017. április).Szerző: hp