Közösség

Vélemény:

 

68 Johnny English újra lecsap

(2018)

English

 
Yosihiro   2019.01.13 13:08
0

Néha nem tudom mit írnak a vélemény írók, de ugy érzem nem azt írják amit látnak és nem azt ami a valóság. Ezt a filmet nem lehet tulértékelni és lehuzni sem. Egy közepes film nagyon röviden ennyi. A Rowan A. által megformált hös remek karakter és csak ö tudja ezt visszaadni. Annyi biztos, hogy ez a 3 részböl nem a legjobb. Minőségében viszont talán elért a csucsra. Maga a történet mint egy vígjátékohoz méltóan indul. A poénok talán nem a legjobbak, de nem is eröltettek. Megmenteni Angliát és a világot remek kis alap. Kis romantika is felbukkan a filmben amit hiányoltam is hogy bővebb legyen. A film vége mint minden vígjáték happy and-el ér véget és a csattano is emel a filmen. Összeségében a látvány a hang remek a színészi alakítások Rowan A. a legjobb a többi alacsony. A történet jó nem unalmas . Én személy szerint azt várnám a következö résztöl hogy hösünk megnösül megtalálja a párját amint erre utaltak is a filmben tehát várható egy folytatás. Remek kikapcsolodás és csak ajánlani tudom aki egy könnyed vígjátokot akar nézni. Üdv Yosi