Közösség

Vélemény:

 

82 Keresés

(2018)

Keresem

 
Yosihiro   2019.02.03 11:36
0

Hát én "KERESEM" a szavakat is hogy eljusson a film a négy csillagig , ded biztosan nem fog. A történet nem rossz ugyan de de van benne valami lapos unalmas szál amit az egész film alatt éreztem. Ez a laptop kamerás képek igen is zavaró tényezö. Nem lehet úgy átérezni a filmet mintha egy adott szituációnál többkamerás felvétel készülne. Nekem csalódás a film többet vértam töle. A témája is igen bizarr, hogy egy család életét a laptopon és fájlokban, képekben és videókban látjuk majd egy drámai fordulatttal az édesanya meghal és jön egy újabb rémisztö dolog eltünik az apuka lánya. Majd kiderül, hogy a nyomozó hölgy fia volt aki "eltüntette" a lányt de a vége happy end ! Szóval nagyon röviden így tudom összefoglalni az egészet. Nem találtam meg benne azt a határozottségot a filmben ami vagy a drámára vagy a krimire összpontosítana. Mindenböl kap az ember egy impulzust mint amikor ülünk a számítógép elött és találunk jó dolgokra és rosszakra. Ebben a mai korszakban valakit megtalálni keresni lehet nagyon egyszerüen és sehogyansem. Összeségében egy nézhetö film talán felkavaró drámai is de a négy csillagot nem érdemli meg. A színészek sem emelnek a filmen a látvány és hang talán az ami elérné a négy csillagot. Üdv, Yosi