Közösség

Vélemény:

 

75 Jumanji - A következő szint

(2019)

A Következő szint

 
Yosihiro   2020.04.14 19:27
0

Most volt időm megnézni.... Remek volt az előző részhez képes az elején igazából nem tudtam összerakni mi is történik de a végére minden kiderült. Hatalamas volt hogy olyan idősebb sztárt is belecsempésztek a filmbe aki csak emelni tudtak a színvonalon nem lehúzni. A történet remek és sok fordulat is van benne ami jó és több akciót kaptunk az első részhez képest. A poénok is jól illeszkedtek a két "új" szereplőhöz képest. Nekem nagyon tetszett és bevallom még egy harmadik részt is várok ...... Összeségében a film forgatókönyve és rendezése animálása remek a szereplők szintén nagyot alakítottak és a hangi és zenei effektekkel is tartották a színvonalat. Így nálam ez a film szintén kiérdemelte a Öt csillagot már azért is mert többször is megnéztem :) Az előző részhez képest kiváncsi voltam mit tudnak még előhúzni a tarsolyból és igen tudtak újjat muatni ami júl is illeszkedett a történethez és ez fontos szempont. A szerplők ugyan nem váltazotak de a karatereket jól hozták és ismét egy élvezetes kalandban vehetünk részt. Szerintem a kalan folytatódik tovább egy harmadik résszel én személy szerint várom... Csak ajánlani tudom minden korosztály számára remek kikapcsolódás. Üdv Yosi