Közösség

Vélemény:

 

77 A szerelem illata

(2021)

"Olyan véresen kérem a steak-et, hogy az állatorvos még meg tudja menteni..."

 
Klauka89   2021.12.11 21:37
2

A film Tinder-hasonlat alapú találkozásról szól, ami kicsit félrecsúszik. Nagyon pozitív véleményt tudok mondani, mert sokkal rosszabb és nyálasabb filmre számítottam. Szórakoztató volt, benne volt minden, ami csak kell. Félrevezetés, hazugáságra épülő kapcsolat, versenyfutás azért, hogy megtaláljuk a nagy őt, az igazit. Néhány nem tervezett malőr, hazugsághegyek és nyálcsorgatás valaki után, akiről semmit sem tud főhősnőnk. Vicces, kedves, egy estés mozi volt. Végig szórakoztatott, és nem akarok minden részletet elárulni, de happy end a vége. :) Soha nem láttam még filmet, ami szembeállítja a két tábort, 1. aki szerint a Die Hard karácsonyi film, 2. aki szerint nem az. Fura, hogy én épp abba a táborba tartozom, amit a filmbéli álompasi vall (azért, mert azt hittem, ez tipikus női vélemény...), de elég viccesen jött ki, mert a párom szerint igenis karácsonyi film, és ezen nagyon röhögtünk. Ez egy érdekesség benne, a másik meg a p*cskép. :D Kicsit olyan, mintha ezt a kérdés az "Instant family"-ből a nagyi ihlette volna, aztán könnyen lehet, hogy nem. A nagyiknak ez valahogy egy mérföldkő-kérdés. Még jó, hogy az enyémek nem kérdezték meg soha. :D