Közösség

Vélemény:

 

71 Nézz mindkét irányba!

(2022)

"Aki nem tervez, a bukást tervezi meg"

 
Klauka89   2022.08.28 22:30
1

Kate Hudsonos horrort kapcsoltam ki, és váltottam inkább erre, főleg azért hogy menjen valami. De aztán lekötött. Nem sűrűn láttam ilyen párhuzamos szálon futtatott és bemutatott életeket. Mindkettő érdekes volt valamiért, és számomra végig fent tartotta az érdeklődést. Sok kérdést vetett fel, hogy tényleg mikor döntünk jól, hogy ugyanaz az ember mennyire másként is dönthet attól függően, hogy éppen hol tart az élete. Nagyon jó, hogy mindkét oldalt bemutatták, nyilván minenkinek az tetszik jobban ami hozzá éppen közelebb áll. Főhősnőnk egyértelműen túl fiatalon lett anya, mégsem bánta meg, és túl nagy a happy end a végén, ez is mennyire Amerika, mégis meg van a bája. Ugyanaz a lány és mennyire más típusú pasi mellett köt ki, mennyire más az életvitele. A kezdeti nehézségek ellenére a munkájában is megtalálja az áttörést. Hozzám az anyaszerep verzió állt közelebb, konkrét érzelmeket is kiváltott, mégis azt mondom, mindkét élet verziót remekül hozta a főszereplő és jó volt nézni a filmet. Jók voltak a zenék és az animációs felvezetések is.