Közösség

Vélemény:

 

74 Ralph lezúzza a netet

(2018)

Ralph zúz

 
Yosihiro   2019.05.02 15:39
1

Óriási meglepetés volt ez az animáció. Remek grafikák remek történet színes történet. nagyon röviden ennyit tudok irni de lássuk a részleteket. A történet egy jö alapból indul ki és építi fel magát. Igazából az internetre való kilépés egy merész gondolat lehetett a történet írójától de valjuk meg bevált. Az animáció megjelenítése a megszokott figurákon túl az internet bemutatása látványosra sikerölt és plusz a vírus az igazán tetszett. Némi kis hibája volt azért az alkotásnak és ez a zenei aláfestés gyengére sikerölt. A karakterek akik pluszban az interneten kapunk az igen jól passzoltak Ralphékhoz és ismét egy plusz a régi mesehösök, hercegnök Star Wars stb ez egy újabb olyan fogás amit így belekomponálva azt hiszem nagyon jó lett. Az autós játék jelenetek nagyon jók lettek és akár azt tovább is néztem volna. Kapunk érzelemeket is ami egy ilyen animációnál azt hiszem alap és ez nagyon jól átjött. A képi vanimációs vágások rajzok kivállóak a hang pedig lenyügözö szerintem. csak ajánlani tudom mindenki számára nagy élmény! Üdv Yosi