Közösség

Vélemény:

 

50 Resident Evil

(2022)

Ez más,ez nem az!!Nem kell mindent a nagy elsőhöz mérni,ez egy más történet!!

 
Caravaggio1978   2022.07.23 13:58
6

Nagyon lef¬*kázta mindenki, igen, talán más címet kellett volna adni neki, az a baj, mindenki a címről egy játékra, egy filmre asszociál. De ez nem az! A történet nagyon szuper volt, nekünk nagyon bejött, pedig hozzáteszem, az összes részt nem egyszer végig toltam Playstationön, láttuk a filmeket stb. És ennek ellenére nem hasonlítottam ehhez, ez egy önálló sztori. A két kiscsaj, de talán mindenki nagyon jól alakított, pár nap alatt végig toltuk az évadot, remélem lesz még. Nos, ami nem tetszett: Minden egyes részbe bele van erőltetve, hogy az az Umbrella-vezetője leszbikus, de nagyon erőltetetten, nyálasan. Nincs ezzel baj, de ez nagyon műanyagra sikerült. A két testvér természetesen más-más bőrszínnel rendelkezik, jólvan na, tudom, de akkor is vicces… azaz nem vicces. A másik, amitől majdnem leestem a székről: Adott egy kerek arcú, nagy kerek szemű fehér kiscsaj, akivel össze is futunk az epizódok során felnőtt nőként. Nos, belőle egy elég erősen keleti szemvonású nő lett, nem értem miért nem találtak hasonlót... Amúgy ez a jövő, műanyag minden. Jövő? Ez már velünk van. Eddig a vírusos filmek mentek, mostanában csak a zombisok. Mi következik ebből? Vírus már van. Ja, a sorozat utolsó pillanataiban a lány elolvassa az üzenetet. A nagy játékosok tudni fogják.

 
Interfectorem Sabnock 2022.07.23 14:29
1

Magyarország nagy része már zombi agykapacitású.
:)
Lassan harapni is fognak!