
Vélemények (1)
Írj véleményt
Átlagos film, szép operatőri munka
Nem mondhatom, hogy életem legjobb koreai filmje volt, de egyszer meg lehet nézni. Persze fontos társadalmi, erkölcsi kérdéseket feszeget (ki lehet-e lépni nem működő házasságból, ha kötnek a gyerekek, a társadalom megvetése, stb). Alapvetően nem ros... Több